banner518

Başkan Bıyık İmamoğlu'ndan destek istedi

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık İstanbul'da ziyaretlerde bulundu

Trabzon 09.10.2019, 14:47 09.10.2019, 15:07
Başkan Bıyık İmamoğlu'ndan destek istedi

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, İstanbul Büyüksehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti.

İmamoğlu ile belediyecilik üzerine istişarelerde bulunan Bıyık, Yomra'ya destek istedi. Trabzonlu olan İmamoğlu, Yomra'nın gelişmesine ve eksiklerinin giderilmesine katkı vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti. İmamoğlu, kısa sürede bir heyet oluşturularak Yomra'ya ne şekilde katkı verebileceklerine dair çalışma yapılmasını istedi. Başkan Bıyık, Yomra halkı adına teşekkür ettiği İmamoğlu'nu Yomra'ya davet etti. İmamoğlu, Yomra Belediyesini ziyaret etmekten mutluluk duyacağını ifade etti. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, İstanbul çıkarmasında ayrıca Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan, İstanbul Büyüksehir Belediyesi İSTAÇ A.Ş. Genel Müdürü, Gümüşhane eski Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Ali Sukas, İstanbul Yomralılar Derneği Başkanı Ali Şahin ve Arnavutköy Trabzonlular Derneği'ni ziyaret etti. 

Başkan Bıyık'tan İmamoğlu'na destek istedi

YOMRA'MIZ CİDDİ KAZANIMLAR ELDE EDECEK
İstanbul'daki temaslarının ardından Yomra'ya dönen Başkan Bıyık, ziyaretleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede Yomra için çok faydalı temaslarda bulunduklarını söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesinden bir heyetin kısa sürede Yomra'ya geleceğini ifade eden Bıyık, "Yomra'mıza sadece bir iki araçlık katkı almanın değil, uzun süreli bir iş birliği gerçekleştirenin çalışmasını yapıyoruz. İnşallah Yomra'mız bu işbirliğinden ciddi kazananımlar elde edecektir" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
Kazım 9 ay önce
Trabzon senin gibi bir evlat yetiştirdiği için vuru duyuyorum.Atatürkten sonra sevdiğim tek devlet adamısın.
tuncay 9 ay önce
kazim aklinda herhalde sorun var
DuRsUnTeMeL 9 ay önce
Biz de Yomralıyız İmamoğluna İstanbul gönüllüleri olarak altı ay çalıştık onun da yomramız için duyarsız kalacağını zannetmiyorum.
Fatih 9 ay önce
En geç bir yıl içerisinde cumhurbaşkanı. İkinci Atatürk
Yüzsüzlere 9 ay önce
stv de spor yorumculuğu yapan adamı şişirdiniz hiç bir liyakati olmayan bir adam sadece maşa..Atatüŕkun yakasından düşün..siz kimsiniz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@