Başhekim Aydın Kant en çok sorulan soruya cevap verdi: "Aynı tedaviyi kendinize uyguluyor musunuz?"

Trabzon'da başhekimden en çok sorulan soruya cevap.

Trabzon 15.12.2020, 15:47
Başhekim Aydın Kant en çok sorulan soruya cevap verdi: "Aynı tedaviyi kendinize uyguluyor musunuz?"

Trabzon'da Vakfıkebir Devlet Hastanesi Başhekimi doktor Aydın Kant, “Biz kendimize de aynı tedavi yöntemlerini uyguluyoruz” dedi. 

“ANCAK BİRLİKTE BAŞARABİLİRİZ"

Aydın Kant şunları söyledi;

"Lütfen hekiminizin Covid tedavisi için önerdiği ilaçları kullanın, biz hekimler , bilimsel dayanağı olmayan hiçbir tedaviyi size uygulamayız. Covidle mücadele çok uzun bir maziye sahip değil ancak bu kısa dönemde çok ciddi bir bilgi birikimi oluştu. Hastalığın bulaşıcı yolları, aşı teknolojisi, ve ilaç tedavisiyle ilgili elde edilen bilimsel gelişmelere ve hekimlerinize güvenin. Sağlık çalışanlarının önemli bir kısmı bu virüsle enfekte oldu . Biz kendimize de aynı tedavi yöntemlerini uyguluyoruz . Lütfen , birbirimize güvenelim . Ancak birlikte başarabiliriz.”Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Engin Kesat 10 ay önce
İsviçrede sadece tek dafalgan öneriliyor oda ağrıyı hafifletmek için,eğer ağrı yoksa hiç bir ilaç önerilmiyor.Kendim kovit oldum ilk gün akşam bir dafalgan aldım,sonra hiç bir şey almadım yaş 62 ve hamd olsun koviti yola koyduk.Yanlız her gün bol Allah suyu bol çorba çeşidi bol c vitaminli besinler özellikle sarımsak zencefil hamd olsun 10 günde eski günlerime döndüm.(tabiki eski bir hastalığım yok her sabahda 8km tempo yürüyüş yapan bir kişiyim)
SERKAN 10 ay önce
TÜRKİYE DE ve dünyada birçok dr zararlı diyor
Mehmet 10 ay önce
Doltorum sirke ile ağzı calkalamak virüsü öldürüyor diyorlar.Üzüm sirkesi elma sirkesi fark edermi acaba

Gelişmelerden Haberdar Olun

@