Balta: “Bu Millet Ne Eylerse Güzel Eyler”

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ziyaretlerini sürdürüyor.

Trabzon 30.03.2017, 10:04
Balta: “Bu Millet Ne Eylerse Güzel Eyler”

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, referandum çalışmalarını Trabzon’un Ortahisar ilçesinde sürdürdü.
 
“HEDEFİMİZ GÜÇLÜ BİR HÜKÜMETLE, MİLLETİN DESTEĞİYLE DAHA HIZLI KOŞMAK”

16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, parti teşkilatı ile birlikte vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Toplumun her kesimi ile bir araya gelmeye özen gösteren Milletvekili Balta, her gün farklı bölgelerdeki vatandaşlarla bir araya gelerek yeni sistemin kazanımlarını kendilerine anlatıyor.

Balta: “Bu Millet Ne Eylerse Güzel Eyler”

Beraberindeki AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, İlçe başkan yardımcısı Hüseyin Öztürk, kadın kolları ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Deliklitaş mevkiinde bulunan Hekimoğlu Döküm Sanayi’ni ziyaret ederek İcra Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu ve fabrika çalışanlarıyla bir araya geldi.  Daha sonra Oto Galericiler sitesi ve bölgede kamu kuruluşlarını ziyaret eden Balta “16 Nisan’da Türkiye’nin daha hızlı kalkınması, devletin daha güçlenmesi, milletin daha çok refah içinde olması için hükümet sistemine yönelik bir oylama yapılacak. Bu bir yerel seçim değil, bir genel seçim değil. Bu seçim yıllardır ülkemizin gelişmemizi istemeyen ülkelerin ayağımıza bağlamış olduğu iplerden, kurtulma, üzerimizdeki yükleri hafifleterek ülkenin daha hızlı koşabilmesini sağlamak için yapılacak bir seçimdir. Türkiye artık zayıf hükümetlerin pençesinde kıvranmasın diye, istikrar ve güven iklimini kaybetmesin diye yönetim sistemini değiştiriyoruz. Bugün hamdolsun güçlü bir liderimiz var. Hedefimiz böyle bir dünya lideriyle, güçlü bir hükümetle, milletin desteğiyle daha hızlı koşmak. Bu yapılan düzenleme işte bunun içindir” dedi.

Balta: “Bu Millet Ne Eylerse Güzel Eyler”
 
"SİYASİ İSTİKRARIN OLDUĞU BİR ÜLKEDE EKONOMİK İSTİKRAR OLUR"


Bir ülkede ekonomik istikrarın siyasi istikrarla birlikte oluştuğunun altını çizen Balta, şöyle devam etti:

"20 yıl geriye dönün. Siyasi istikrarın olmadığı dönemler, ekonomik krizlerin yaşandığı dönemler, yatırımların yapılamadığı, ihracatın yapılamadığı dönemlere bir bakın. İşsizlik ordusunun ortaya çıktığı, ülke ekonomisinin daha kötüye gittiği, Türkiye'nin büyümek bir yana küçülmeye başladığı dönemleri görürsünüz. Ekonomik istikrarın olduğu bir ortamda yatırım olur, üretim olur, ihracat olur. Yeni sitemle istikrarın devamını kalıcı hale getirmiş olacağız. İstikrar daim olunca, bütün projeler son derece hızlı bir şekilde hayata geçmektedir. İşte 16 Nisan'da Allah'ın izni ile artık milli iradenin tam manası ile bu ülkede tesis edilmesi için, vesayet odaklarının tamamıyla ortadan kaldırılması ve ülkemizin kalıcı bir siyasi ve ekonomik istikrara ulaşabilmesi için hep birlikte 'evet' diyeceğiz. Aslında 16 Nisan'da halk kendine oy verecek. Çünkü hükümeti doğrudan belirleyecek olan halkımız. Hükümetin kim olması gerektiğine artık millet doğrudan karar verecek.  16 Nisan bizim için, ülkemiz için, milletimiz için son derece kritik bir süreç. Kim ne derse desin, halk ne derse o olacaktır. Biz hep milletimize güvendik. Bu millet ne eylerse güzel eyler diyoruz.”

Balta: “Bu Millet Ne Eylerse Güzel Eyler”

 
MİLLETVEKİLİ BALTA TEKDER’E ÜYE OLDU!

Milletvekili Balta daha sonra Teknik Elemanlar Derneği Trabzon Şubesi olağan kongresine katıldı. Mesleği Maden Mühendisi olan Milletvekili Balta genel kurulda derneğe üye yapılırken yaptığı konuşmada memnuniyetini dile getirerek Dernek yöneticilerine teşekkür etti.

Balta: “Bu Millet Ne Eylerse Güzel Eyler”Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
halim 4 yıl önce
YA KARDES .
20 YIL GERIYE DONUN DIYORSUN 67 YIL GERIYE DON BAK .KALKINMA HIZINA BAK . TURKIYE CUMHURIYETI OSMANLININ BORCLARINI ODEDI .BUGUNUN PARASI ILE 500 MILYAR DOLAR .USTELIK FABRIKALAR TREN YOLOLARI , HAYVANCILIK . BILIM ADINA COK SEY YAPILDI .NE ZAMAN DP GELDI NATO ILE BATININ KUCAGINA OTURDUK .BORCA GIRDIK KICIMIZDAKI KAZIK HIC EKSIK OLMADI SAYEWNINIZDE
Satarili 4 yıl önce
Halkın ayağına gidip oy isteme zorunuza gidiyor galiba. Tek seçimle hakın elindeki yetkiyi alıp bir kişiye vererek halkın ayağına gitme zahmetinden de kurtulmuş olacaksınız. Doğru millet koşar siz emredersiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@