Bakan Süleyman Soylu’dan gelen telefon krizi çözdü

Yolu kapatmıştı bakın ne oldu.

Trabzon 11.05.2018, 22:11
Bakan Süleyman Soylu’dan gelen telefon krizi çözdü

Haber61/Haber Servisi - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon’da yaşanan yol krizini çözdü. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin Ortahisar ilçesinin Akoluk Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde bir vatandaş, arazisine istimlak yapılmadan haksız yere yol yenileme çalışması yapıldığı iddiasıyla yolu kapatma eylemi yapmıştı. 

Bu eylem sonrası arazi sahibi Ahmet Bayraktar, yolun yarısını kapattığı için polis tarafından gözaltına alınmış, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştı. 

Bu olay tartışmalara neden olurken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ‘mağdurum’ diyen vatandaş Ahmet Bayraktar ile görüştü. Bayraktar, “Sayın Bakanımız bize sahip çıktılar. Kanuni haklarımızı sonuna kadar arkasında olduğunu dile getirdiler. Bizde bu konuda bakanımızın ricasını kırmadık ve yolu açtık. Kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (3)
murat 3 yıl önce
ev sahibi suçlu da hırsızın hiç mi suçu yok... ben yaptım oldu ile olmaz bu işler. vatandaşın hakkını korumak devletin öncelikli görevidir..
Trabz10 3 yıl önce
Eyyyy Ahmet Bayraktar denilen vatandaş burası Hakkari'mi, Tunceli'mi, Bingöl'mü, Şırnak'mı belki konunda haklı olabilirsin fakat kimseyi veya sanayi kuruluşlarını mağdur edemezsin, bu konular tatlılıkla çözülür zorbalık, eskiyalik veya 1'e 10 isteyip tefecilik ve fırsatçılık ile değil, Sn Bakanımızı hassasiyetinden dolayı tebrik ederim, fakat önce yol kesen adama sen kimsin diye sorarlar !
raskalnikov 3 yıl önce
Yobazlık yapma araştır bak kanunu nulvarı magdurları diye bu iş için konuşulmadık kişi kalmadı erzurumluk firma trabzon insanını zehirleyecek devlet detegiyle arazilerimize el koyacak ama biz ses çıkarmayacagız herkesi kendin gibi zannetme makarna yemekten düşünme yetin kaybolmuş bu işin çözüm olmasın sen ozaman görürsün tunceliyi hakkariyi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@