kebir

Bakan Soylu'ya sert eleştiri!

Trabzon Demokrat Parti İl Başkanı Ali Akar, terör konusunda Bakan Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi.

Bakan Soylu'ya sert eleştiri!

Trabzon'un Maçka İlçesi'nde bir askerin şehit olmasıyla sonuçlanan hain terör saldırısı sonrası Trabzon Demokrat Parti İl Başkanı Ali Akar yaptığı açıklamayla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi.

Soylu'nun terör bitti diyerek milleti aldattığını öne süren Akar, " Ey Soylu terörü bitirseydin Maçka’da teröristin ne işi vardı?" ifadelerini kullanarak "Acil tedbir alınmalı" uyarısında bulundu.

İşte Akar'ın yaptığı açıklama;

İçişleri Bakanı Soylu her açıklamasında terörü bitirdik,inlerine girdik diyerek bu milleti aldatmıştır.Ey Soylu terörü bitirseydin Maçka’da teröristin ne işi vardı?Bir askerimizi şehit ettiler.Vatandaşlarımız ve askerimiz size güvendiler.Diğer bölgelerde gerekli tedbirleri ve de istihbaratları alamadınız.Gerekli ikazları yapmadınız.Teröristi kapımızın önüne getirdiniz.Ben eleştirdiğimde yandaş gazetelerin hepsi beni eleştiriyordu..Hemşerimiz çok başarılı olduklarını savunuyorlardı.Hadi yandaşlar şimdi savunun.Kuş işleri Bakanı mısın ,asayişi sağla ne kaldın helikopterlerde dediğimde bana veryansın edenlere şimdi diyorum ki ben yanılmadım.Şimdide doğudan şehrimize terörist uçurdu.En güvenilir şehirler arasındayken şimdi de vatandaşlarımız tedirgin olmuştur.Yaylalara gitmeye korkmaktadırlar.Acilen tedbir alınması gerekir.

Şaibeli bir referandum bitti.Muhalefete baskı yapmanız kolay bir işti.Buyurun terörü halledin.Artık havalarda gezmeyi bırak.Ayağın yere bassın ve de gerçekleri gör.Ona göre tedbir alın.Milleti kandırmayın ,aldatmayın.Yıllarca verdiğiniz tavizin neticesi ile karşı karşıyayız.Terörle mücadele Demokratların işidir.90’ lı yıllarda nasıl terörü bitirmişsek yine bitiririz.At sahibine göre kişner.Kimisine çifte atar,kimisini üstünden atar.Herkesimi kucaklayacak hürriyet,adalet,hukuk,demokrasi ve de kalkınmanın adresi Demokrat Partidir.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 14:26
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
HALIM
HALIM - 1 yıl Önce

TURKIYE BU DENLI BASKI ILE YALAN ILE HIC BIR YERE VARAMAAZ .TURKIYENIN YARISI DIGER YARISINDAN 180 DERECE FARKLI DUSUNUYOR . INANIN YALANI AKPLILERDE BILIYOR VE ISLERINE GELIYOR .

Sedat61
Sedat61 - 1 yıl Önce

Demokrat parti diye bir parti varda bizim haberimizmi yok

mavi firtina
mavi firtina @Sedat61 - 1 yıl Önce

hicbir bilgi ve birikimin olmadigi belli, bi arastir süleyman soylu önceden hanki partilerdeydi,ve akp hakkinda zamaninda neler söyluyordu.

ALİ KAYA
ALİ KAYA @Sedat61 - 1 yıl Önce

Anlaşılan senin yaşın uygun değil bu partiyi bilmeye.

İslam
İslam - 1 yıl Önce

BUNLARİN YALANİNA İNANİP EVET VERİPDE HALEN BEKLENTİ İCİNDE OLAN VAR YAHU KARDESİM 15 SENEDİR NE YOKTUTA BİTİRMEDİLER TERORU 16 NİSANDAN SONRA SİHİRLİ DEGNEKMİ VAR BU İNSANLARİN ELİNDE HERSEY DEGİSSİN YAZİK YAZİK COK YAZİK

Mustafa Sarkış
Mustafa Sarkış - 1 yıl Önce

Ben terörün bitmesini bekliyorum.16 Nisanda Evet dedik.Terör bitecek,ekonomi düzelecek,güçlü Türkiye olacaz dendi.Şu ana kadar bişey olmadı.Ama olacak Allahın izniyle.

Atar 35
Atar 35 - 1 yıl Önce

Bakın beyler bir mücadele veriliyor Allah'ın iZniyle bu zaman gibi hiç bir zaman terörün üzerine bu denli gidilmedi.. bırakın çene ile idrar yarışını pis de olsa bu ağzınız ile dua edin dua.. Alacağız Karadeniz'de ki hainleri az sabır!...

cagatay
cagatay - 1 yıl Önce

köyümüze gidemez olduk bir düzine it, güzelim yesilliklerimiz de at kosturuyor bızımkılerde terörü bıtırıyor. suriyeyle bilmem neyle ugrasagınıza önce kendı memleketınde ki hainleri temizleyin...

Atar 35
Atar 35 - 1 yıl Önce

Dua et sen bakanımıza bal kabağa ne bu fitne çekemezlik...

hemi hemi
hemi hemi @Atar 35 - 1 yıl Önce

bakan birde etrafa baksa adi uzere

oflu
oflu - 1 yıl Önce

bizde hain çok iç hain,dış hain ah turkiyem ahhh ne cok hain barındırıyorsun


banner422

banner409

banner350

banner424