Bakan Soylu'dan ağır sözler: Bu baro Trabzon'a yakışmıyor!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Trabzon Baro Başkanı Sibel Suiçmez'i ağır sözlerle eleştirdi.

Trabzon 15.03.2017, 12:04 15.03.2017, 14:25
Bakan Soylu'dan ağır sözler: Bu baro Trabzon'a yakışmıyor!

Haber61/Haber Servisi Levent Ustabaşı 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Bu baro Trabzon'a yakışmıyor. O barolar başkanı edepten yoksun! Yalakalarına CHP, HDP, FETÖ rozeti taksınlar." 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu referandum çalışmaları nedeniyle Trabzon’a gelerek gençlerle buluştu. Burada Türkiye Barolar Federasyonu Başkanı Metin Feyzioğlu’nun Trabzon’da konuşma yaparak ‘hayır’ propagandası yapmasını eleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çok ağır göndermelerde bulundu.

Bakan Soylu, Trabzon Barosu yönetimine böyle bir organize yaptıkları için “Bu Baro yönetimi Trabzon’a yakışmıyor. Yakalarına CHP, HDP ve FETÖ rozeti taksınlar” diyerek sert çıktı.

EDEPTEN YOKSUN!

Bakan Soylu şunları söyledi: "Geçenlerde Trabzon’a bir Barolar Birliği başkanı geldi. Burda diyorki; “Bu anayasayı MHP ile Ak Parti oturdu APO’yla beraber yaptı! Bak bak… Ne yapmışız! Edepten yoksun bir adamın söylediği söze bakar mısınız? Adamın tipine boyuna bakıyorsun ona oy verip oraya getirenlere bakıyorsun.. Neyse.. Size şunu söyleyeyim adamın cibilliyeti aynı.. Birinci köprüye, 2. köprüye, 3. köprüye hayır diyen cibileyetleriyle aynı..

Trabzon Barosu bizim Trabzon hiç de yakışmıyor Bu baro yakasına 3 tane rozet takmalıdır, bunu söyleyen adamın. CHP’nin HDP’nin ve ardından FETÖ’nun rozetini takacak bunlar…

Eksik kalıyorlar o rozetleri taksınlar. Avukatlarımızı da hukukçularımızı da yanlış, gayri kanuni temsil ediyorlar. Şimdi16 Nisan’da onlara gerekli cevabı her zaman aldıkları gibi milletimiz verecektir." 
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
ibrahim çevik 4 yıl önce
TC leri söken andımızı yasaklayan bir iktidara başka ne deseydi efendi.
ömer faruk 4 yıl önce
2 buçuk saat ayakta zevkle dinledim yanlış bir şey konuşulmadı Hayır diyenleri böyle eleştiremezsiniz. Değişen kanunları anlattılar. sizlerde anlaytın. ama yalansız.
doğan yıldız 4 yıl önce
herkes fikrini açıklayamayacaksa, sizden olmayanhain oluyorsa hollandaya neden kızıyorsunuz o zaman..
mmn 4 yıl önce
HAYIR diyen herkesi terörist ilan eden bir bakan? unutulmayacak!!!
osman yavuzyilmaz 4 yıl önce
halk oynanan oyunlari ve halka nasil yalan söylediginizi görüyor,devamli size bir düsman lazim halki kandirmak icin,ama insAllah bu millet sizden kurtulur.
8282 4 yıl önce
Sayın bakana böyle açıklamalar yakışmadı.
Evet 4 yıl önce
Bugün istemezükcü cepeye bütün terör örgütleri, iç ve dış destekcilerde katılmış durumdalar. Memleket, Millet yararına hiçbir şeye tahamül edemiyorlar. EVET ile çöplüğe atılacaksınız, az kaldı.
HAYIR 4 yıl önce
bunların gözünde HAYIR cılar terörist, kendileri sütten çıkmış ak kaşık sanki,bırak bu işleri bakan evet nasıl sizce normal se bizde vatan için HAYIR diyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@