Bakan Cahit Turhan Şalpazarı'nda: "Cumhur ittifak'ı Milli bir cephedir"

Bakan Cahit Turhan Şalpazarı'nda vatandaşlara seslendi.

Trabzon 23.03.2019, 15:25 23.03.2019, 16:23

Haber61 - Haber Servisi - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan Şalpazarı'nda vatandaşlara seslendi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Bu sabah Trabzon’a geldik. Muhtarlarımızla birlikte istişare toplantısı yaptık. Tonya’ya gittik hemşerilerimiz bize coşkuyla karşıladı. Şimdi de Ağasar’dayız. Ağasar’ın dereleri farklı akıyor. Coşkulu ve Kükremiş şekilde. Önümüzde bir seçim var. Yerel yönetim seçimleri. Siyasette hizmet insanların yerel yönetimlerle kendi yaşadıkları alanları planlayan liyakatli kişilerle birlikte olur. Bugüne kadar Belediye Hizmetlerinde değişim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyükşehir Belediyesinde başlattığı ihtilalle başladı. Oradan Başlayan hizmet kervanı milletimizin şahsına olan güveni ve inancıyla Ankara’ya onu taşıdı. Biz diyoruz ki insanlara hizmet belediyelerle liyakatli proje üreten insanlarla olur. Biz bugün bu hizmet anlayışıyla hizmet edeceğiz.

Ülkemizin geleceği üzerindeki tehditlere karşı bu ittifak kuruldu. Milli bir cephedir. Bu ülke için tezgah oyun kuranlardan medet uman siyasi erklerden korunmak için kurulmuş bir ittifaktır. İnsanlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak beklentilerini karşılamak için işi ehline vereceğiz. Yoksa mazeret anlatmaktan başka yalan dolan, sabah ne mazeret uyduracağım diye insanlarla baş başa kalırsınız. İnsanlarımız Recep Tayyip Erdoğan’a yakışıklı olduğu için değil, söylediğini yaptığı için oy veriyor. Bu ülkede 2 Binli yıllardan önce kalan siyasi anlayışla konuşan siyasiler var. Bu ülkede Ak Parti 17 yılda ne yaptı diyenler var. Gözüne dizine durdun."

Yorumlar (4)
Turgay 2 yıl önce
Ne yani biz gayrı millimiyiz. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun yeter artık milleti böldüğünüz.
huso 2 yıl önce
Hayir itirazim .
Cumhur İttifakı ranttir, isnimizi bolmektir.
hakan 2 yıl önce
AK parti boş
Cumhur. 2 yıl önce
Cumhur ittifakı Cumhuriyeti kurani ağzına alamıyor....

Ne diyor sair..
Kosa kosa gelip uzak asyadan
Akdenize bir kısrak başı gibi uzanan bu memleket bizim..
disler kenetli ayaklar çıplak ve sap sari bir halıya benzeyen bu toprak bu cennet bizim bu cehennem bizim.....Sizler Arapsiniz sizin milli hiçbir sumrunuz yoktur...yesil dolara hucum edin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@