Bakan Cahit Turhan Haber61'e konuştu: "Boşuna ‘Bize her yer Trabzon’ demiyoruz"

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’dan Haber61’e samimi açıklamalar yaptı.

Trabzon 24.03.2019, 12:14 24.03.2019, 12:38
Bakan Cahit Turhan Haber61'e konuştu: "Boşuna ‘Bize her yer Trabzon’ demiyoruz"

HABER61 - HABER SERVİSİ

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trabzonlu.
Trabzon’un her projesinde ya imzası ya emeği vardır.
Bürokrat olduğu dönemlerdede böyleydi.
Trabzon’u asla bırakmamıştır.
Bakan Turhan, Trabzon’a yerel seimler öncesi sık sık geldi.
Bu gelişlerinde yapılan projeleri, ve yapılmak istediklerini anlattı.
En önemlileri raylı sistem ve tren yolu projesi. 
Haber61 Genel Yayın Müdürü Levent Ustabaşı’na samimi açıklamalar yaptı.
“Bize her Trabzon boşuna demiyoruz. Trabzon’un gücünü her zaman hissettik” dedi. 

Bakan Cahit Turhan Haber61'e konuştu: "Boşuna ‘Bize her yer Trabzon’ demiyoruz"

Öne sözleri şu şekilde;   

* Önümüzde bir yerel seçim var. Demokrasilerimizin olmazsa olmazı bu seçim öncesi hazırlıklarımız ekibimizle birlikte devam ediyor. İnsanımızla kucaklaşıyoruz, hasbihal ediyoruz. 
* Yapacağımız çalışmaları, işleri bu güne kadar yaptıklarımızla birlikte bundan sonra da ne yapacağımızı vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. 
* İnşallah kamu vicdanı insanımız kendi reyini kendi karanını sandıkta verecektir. Ülkemiz için, milletimiz için hayırlara vesile olur diye bekliyoruz.
* Millet kendine hizmet edenleri seçecektir. Hizmet amacıyla yola çıkıp, milletin inanıp iktidara getirdiği hizmet iktidarıyla insanların yüzleri gülmektedir. Cumhurbaşkanımız bana 'Selamımı söyle, onlar bizi mahcup etmeyecektir'
* Ne zaman sahneye milletin adamı çıktı, yönetimi eline aldı, IMF'nin borçlarını ödedi, batık bankaların borçlarını ödedi, bunları yaparken hizmeti aksatmadı; artık yatırımlar kendi kendini yapıyor. Neden? Oluşan güven ortamından kaynaklanıyor. 
* Bütün bunları 'Durmak yok yola devam' anlayışı ile yapıyoruz. Türkiye büyüyecek, güçlenecek. İnsanımız hak ettiği hayata kavuşacak. Bu hizmetler siz isterseniz yapılacak. Nasıl olacak? Size bu hizmetleri getirecekleri seçerek. 17 yılda 15 seçim yaptık, hepsini kazandık. Milletimiz hizmet edeni seçti
* Milli birlik ve beraberlik içerisinde, Türkiye'nin izni olmadan racon kesilemeyeceğinin gösterileceği bir seçimdir. Bu seçim okyanus ötesindekilere tsunami etkisi yapacak bir seçimdir. 
* Bu millet 'bidon kafalı', 'göbeğini kaşıyanlar'ı çöplüğe atmıştır. Bu millet bayrağı indirmeyecek, ezan okunurken ıslık çalanlara fırsat vermeyecek. 
* Bu ülke 15 Temmuz'da bu ülkeyi peşkeş çekmeye çalışanlara gereken cevabı vermiştir. Bu millet kendi kararını kendi verecek. Allah bizi bu memlekette bağımsızlığımızı, istikbalimizi tehdit edecek kişilere karşı mahcup eylemesin.

Yorumlar (1)
ibraam 2 yıl önce
geç geeeç. kitaba, kanuna kelama deyil, makama tapanlarla işimiz olmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@