Atakan Aksoy Çevre Yolu projesini anlattı

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Aksoy projelerini anlattı.

Atakan Aksoy Çevre Yolu projesini anlattı
banner432

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde İYİ Parti'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı bu akşam yapılan tanıtım toplantısıyla açıklandı ve Prof Dr. Atakan Aksoy olduğu duyuruldu.

Aksoy tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada Güney Çevre yolu projesini anlattı ve “Kendini finanse eden bir Güney Çevre yolu öneriyorum” ifadelerini kullandı.

İyi Parti Trabzon Büyükşehir ü Belediye Başkanı Adayı Atakan Aksoy “Bir slogan seçmemiz gerekiyordu. Bu sloganı “Güçlü ve güç aktaran belediye” olarak seçmeyi düşündüm. Çünkü Trabzon Büyükşehir statüsüne kavuşturuldu. Büyükşehirlere verilmiş olan önemli yetki alanları söz konusu. Maalesef Trabzon bu gücü kullanamadı. Trabzon bu gücü üremedi ve güçlü bir hale gelemedi. Benim gördüğüm pencereden şuanda kesinlikle güçlü bir belediyeye sahip değil. Trabzon Büyükşehir Belediyesi eğer güçlenmiş olsaydı, bu gücü tüm noktalarına ileri hizmetler olarak, ileri kalkınmışlık olarak aktarmış olacaktı. Dolayısyla güçlü olmalı ve gücü aktarabilmeli. Bütün hedefimiz bu eksen üzerine odaklanmıştır. Son zamanlarda tüm Türkiye’de gelmiş olduğumuz noktada ekonomik sıkıntılardan dolayı bazı başlamış projeler devam ettirilebilir, başlamamış projeler devam etmeyecek gibi bir uygulama anlayışı oluştu. Bu uygulamayı bu yaklaşımla kesinlikle doğru bulmuyorum.

Çevremizdeki illerin ve Büyükşehirlerin Güney Çevre yolu için büyük hamleleri pşdu, büyük çoğunluğu da inşa ettiler. Bazı illerimizde projelendirdiler ve uygulama noktasındalar. Güney çevre yolu üzerine derinleşeceğim ve gerekçelerimi de bunun üzerine bina edeceğim. Kendini finanse eden bir güney çevre yolu öneriyorum. “ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim yomralı
Selim yomralı - 6 ay Önce

Trabzon Akpartiden kurtulursa zaten şaha kalkar

Trabzon
Trabzon - 6 ay Önce

Trabzona yapilacak bir cevreyolu trabzona zarar verir trabzon bir ugrak yeri olmaktan cikar transit gecmeklik olur trabzonu 5 dk gecilmeye mahkum eder kalabalik sikisiklik trafik her memlekette var en ust sehir istanbulda bile

adem
adem @Trabzon - 6 ay Önce

yok artık. ciddi olamazsınız. samsunda güney çevre yolu var. kimse uğramıyor mu sanıyorsunuz. şaka gibi

emrah
emrah @Trabzon - 6 ay Önce

TAVSİYENİ KENDİNE SAKLA.

fikret ÇOLAKOĞLU
fikret ÇOLAKOĞLU - 6 ay Önce

Sayın Hocam,tebrik ediyor,başarılar diliyorum.Bu yolu yapmadan ,Trabzon da hiç bir sorunun çözülemeyeceğini açıklayan siz oldunuz.Yolunuz açık olsun.

Yasin Bulut
Yasin Bulut - 6 ay Önce

Trabzon kaderini degistircek Aksoy baskan olacak

TRABZON
TRABZON - 6 ay Önce

Dürüst ve Adeletli olacağınıza cani gönülden inanıyorum Hocam Yerel seçimde parti oyuma bakmayarak dürüst ve adaletli aday desteklenecektir.Sayenizde seçimlere kalite gelecektir. Başarılar

düsünen adam
düsünen adam - 6 ay Önce

atakan hoca projeleri olan şehri bilen sorunlara çözüm önerileri sunan birisi. gerçek manada belediyecilik yapar. trabzon için şans. mesleye particilik yaparak bakmamak gerek

SIRADAKİ HABER

banner393