Asım Aykan'dan olay sözler!

Asım Aykan’dan olay sözler; Trabzon bazı bürokratlara bir kaç gömlek bol geliyor!

Asım Aykan'dan olay sözler!

Haber61/Haber Servisi

Kamu Görevlileri Etik Kurulu’nda yer alan Trabzon eski Belediye Başkanı ve eski Milletekili Asım Aykan, Trabzon’da bürokratları hedef aldı.

“İnsan makama kalite katar,makam insana bir şey katmaz.” Diyen Aykan,”Ömer koca koca Saray'larda Ömer olmadı.... Nezaket ve tevazu insanın kalitesinin aynasıdır.

Şehzadeler kenti Trabzon bazı bürokratlara bir kaç gömlek bol geliyor….” diyerek sosyal medyada yeni bir tartışma konusu başlattı.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali KAYA
Ali KAYA - 7 ay Önce

Sen o gömleği Beymen'den mi giymiştin?

Poyraz
Poyraz - 7 ay Önce

Sadece bir kaç bürokrata değil şehir birinci sınıf belki ama yöneteni, temsilcisi ile şehire değer katması gerekenler bunun çok ama çok uzağında.

aa
aa - 7 ay Önce

boş adamlardan birisi sorun bakalım ne iş yapıyor .

hasan kaya
hasan kaya - 7 ay Önce

Trabzon, Trabzon’a hizmet etmek için yola çıkanlara hizmet etmekten bıktı. Halk arasında sadece bir iki vekilimiz var. Bazı eyyamcılar kurumlara kene gibi yapıştı. Nereye gitsen onlar orada. Kurumlar onların doymak bilmez isteklerinden aman alıp asıl hak sahiplerine hizmet edemiyor. Sosyal Hizmetler; Belediyeler bu eyyamcılar yüzünden işlevini neredeyse kaybetti.. Ağzı laf yapanlar kalemşörler AK Parti lehine sosyal medyada nedense hiç sesleri çıkmıyor.

Mustafa muhcu
Mustafa muhcu - 7 ay Önce

Burokratlari atayanlarla ayni ayardasmis demek sayin aykan tencere dibin kara

GÜRKAN
GÜRKAN - 7 ay Önce

Asım bey doğru söylüyor ama eksikte söylüyor, diyemediği bazı vekillerede bol geliyor, hizmet için fikir üretilmiyor, biri herhangi bir fikir dedimi tamam, örneğin şehir hastanesi yeri, stadın yani asla uygun değil, hem gürültü, hem trafik, protok tribününde maç izleyenler bir maçı maraton veya kale arkasında seyretsin araçları ile ordan çıksın, şehir hastanesine en uygun yer, çimento fabrikası yeri ve eski sanayi, her iki sahil yolundan girişi var, stadın yanına yeni terminal yapılabilir.

Temelli
Temelli - 7 ay Önce

Doğru söylüyor

Marz
Marz - 7 ay Önce

Sayın Aykan’a katılıyorum mücahit olarak yola çıkıp hizmet yolunda müteahhit olanlardan , küçük düşünenlerden proje üretemeyenlerde kibir abidesi siyasi ve bürokratlardan bahsediyor sanırım. Ben sizin samimiyetimize inanıyorum. Allah razı olsun.


SIRADAKİ HABER