banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Asım Aykan'dan olay sözler!

Asım Aykan’dan olay sözler; Trabzon bazı bürokratlara bir kaç gömlek bol geliyor!

Trabzon 19.09.2019, 17:07
Asım Aykan'dan olay sözler!

Haber61/Haber Servisi

Kamu Görevlileri Etik Kurulu’nda yer alan Trabzon eski Belediye Başkanı ve eski Milletekili Asım Aykan, Trabzon’da bürokratları hedef aldı.

“İnsan makama kalite katar,makam insana bir şey katmaz.” Diyen Aykan,”Ömer koca koca Saray'larda Ömer olmadı.... Nezaket ve tevazu insanın kalitesinin aynasıdır.

Şehzadeler kenti Trabzon bazı bürokratlara bir kaç gömlek bol geliyor….” diyerek sosyal medyada yeni bir tartışma konusu başlattı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
Ali KAYA 1 yıl önce
Sen o gömleği Beymen'den mi giymiştin?
Poyraz 1 yıl önce
Sadece bir kaç bürokrata değil şehir birinci sınıf belki ama yöneteni, temsilcisi ile şehire değer katması gerekenler bunun çok ama çok uzağında.
aa 1 yıl önce
boş adamlardan birisi sorun bakalım ne iş yapıyor .
hasan kaya 1 yıl önce
Trabzon, Trabzon’a hizmet etmek için yola çıkanlara hizmet etmekten bıktı. Halk arasında sadece bir iki vekilimiz var. Bazı eyyamcılar kurumlara kene gibi yapıştı. Nereye gitsen onlar orada. Kurumlar onların doymak bilmez isteklerinden aman alıp asıl hak sahiplerine hizmet edemiyor. Sosyal Hizmetler; Belediyeler bu eyyamcılar yüzünden işlevini neredeyse kaybetti.. Ağzı laf yapanlar kalemşörler AK Parti lehine sosyal medyada nedense hiç sesleri çıkmıyor.
Mustafa muhcu 1 yıl önce
Burokratlari atayanlarla ayni ayardasmis demek sayin aykan tencere dibin kara
GÜRKAN 1 yıl önce
Asım bey doğru söylüyor ama eksikte söylüyor, diyemediği bazı vekillerede bol geliyor, hizmet için fikir üretilmiyor, biri herhangi bir fikir dedimi tamam, örneğin şehir hastanesi yeri, stadın yani asla uygun değil, hem gürültü, hem trafik, protok tribününde maç izleyenler bir maçı maraton veya kale arkasında seyretsin araçları ile ordan çıksın, şehir hastanesine en uygun yer, çimento fabrikası yeri ve eski sanayi, her iki sahil yolundan girişi var, stadın yanına yeni terminal yapılabilir.
Temelli 1 yıl önce
Doğru söylüyor
Marz 1 yıl önce
Sayın Aykan’a katılıyorum mücahit olarak yola çıkıp hizmet yolunda müteahhit olanlardan , küçük düşünenlerden proje üretemeyenlerde kibir abidesi siyasi ve bürokratlardan bahsediyor sanırım. Ben sizin samimiyetimize inanıyorum. Allah razı olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@