banner526

banner513

Arkadaşının eşi ile kaçan imam için karar çıktı

Arkadaşının eşi 2 çocuk annesi Funda Ş. ile kaçan 43 yaşındaki imam Mustafa T., Diyanet İşleri Başkanlığı’nca meslekten ihraç edildi.

Trabzon 20.04.2017, 16:05
Arkadaşının eşi ile kaçan imam için karar çıktı
 
Arkadaşının eşi ile kaçan imam için karar çıktı
 
BURSA’nın İznik ilçesinde Elbeyli Köyü’nde imamlık yaparken arkadaşının eşi2 çocuk annesi Funda Ş. ile kaçan 43 yaşındaki Mustafa T., Diyanet İşleri Başkanlığı’nca meslekten ihraç edildi.
 
İznik İlçesi’nde 2 çocuk babası imam Mustafa T. iddiaya göre geçen Eylül ayında arkadaşı M.Ş.’nin eşi F.Ş.’yi kaçırdı. Bunu öğrenen 2 çocuk babası M.Ş., Aile Mahkemesi’ne açtığı dava sonucu eşinden boşanırken Mustafa T. hakkında Diyanet işleri Başkanlığı Teftiş Kurulu’nca soruşturma başlatıldı.
 
Bursa’ya gelen ve incelemelerde bulunan müfettişlerin raporu sonucu Mustafa T. meslekten ihraç edildi.Olayın duyulması ardından eşi ve iki çocuğu ile Bursa’dan ayrılan Mustafa T.’nin, kaçırıp dini nikah ile birlikte yaşadığı öne sürülen F.Ş.’yi ise genç kadının akrabalarına bıraktığı ifade edildi.
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Bu Diyanetin hocaları hepsimi bozuk bâtıl fikirler Şerita karşı fikirleri mezhebsizlikleri Hanefi içtihadına uymayan fesat ilimleri say say bitmiyor.Ben şahsen bunların arkasında namaz kılmam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@