banner526

banner533

banner513

Araklı'da kurban kesim yerleri belli oldu

Başkan Çebi Kurban Bayramı hazırlıklarını gözden geçirdi.

Trabzon 31.07.2019, 14:49
Araklı'da kurban kesim yerleri belli oldu

Trabzon Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız, Belediye Başkan Vekili Ekrem Reis ve belediye birim amirleri bir araya gelerek toplantı gerçekleştirildi.

Toplantının ana konusu Kurban Bayramı oldu.

Başkan Çebi Kurban Bayramında vatandaşların her koşulda aksilik yaşamamaları için belediyenin 7/24 hizmete açık olduğunu ifade etti.

Daire amirlerini bir araya toplayarak yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler hakkında bilgi alan Çebi özellikle temizlik konusunda titiz davranılması gerektiğini söyleyerek şöyle devam etti; ''Temizlik konusunda belediye olarak oldukça hassas bir çalışma yürütmenin içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın da ilçemizin temiz ve görüntüsünün düzgün olması açısından bizlere yardımcı olmaları gerekir. Fındık aylarında fındığını patosa vuran vatandaşlarımızın çevreyi kirletmemeye özen göstermesini rica ediyoruz. Kurban Bayramında kesim yerlerinde uygun şekilde kesimlerin gerçekleştirilmesi ve temiz bir uygulama yapılması son derece önemlidir. Şimdiden tüm hemşehrilerimin Mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.'' İfadelerinde bulundu.

Araklı Belediyesi Kurban kesim yerleri açıklandı.

1- Belediye Kurban Pazar Yeri (Yassıkaya mahalles ve dede korkut caddesi)

2- Özel Lebiderya ve Gülbahçe Orta Öğrenim Öğrenci Yurtları Derneği (Yolgören mahallesi, Dede Korkut Caddesi No:45)

3- Yolgören Mahallesi 2 Nolu Akasya Sokak, No:17

4- Yiğitözü Mahallesi, Mezarlık Irmağı Mevkii

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@