banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Araklı'da hasar tespit çalışmaları başladı

Trabzon'un Araklı ilçesinde selden sonra hasar tespit çalışmaları başladı 

Trabzon 05.10.2018, 16:13
Araklı'da hasar tespit çalışmaları başladı

Trabzon’un Araklı ilçesinde yaşanan selden sonra hasar tespit çalışmaları başladı. 

Dün öğle saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz Bölgesi’nde etkisini gören şiddetli yağışlar sel ve heyelanları beraberinde getirdi. Selden en fazla etkilenen yerlerin başında gelen Araklı ilçesinde Trabzon-Bayburt karayolu ulaşım kapandı, Kaşıkçı mahallesinde ev ve camiyi sel suları bastı. Dağdan gelen taş ve çamurların büyük zarara yol açtığı Kaşıkçı mahallesinde Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi bölgele incelemelerde bulunurken, hasar tespit çalışmalarına başladıklarını ifade ettiler. 

Öte yandan Trabzon-Bayburt karayolunun 7. km'sinde meydana gelen göçük nedeniyle servis yolundan sağlanan ulaşımın tekrar karayolundan sağlanması için çalışmalara başlandı. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Evren Kanlı 2 yıl önce
30 yıl önce benim çocukluğumda da bu böyleydi şimdi de böyle. Maalesef hiç bir önlem alınmamış. Ve bu sel dediğiniz hiçbirşey. Ya daha büyük felaket olsa ne olacak acaba? Araklı bir dere yatağıdır ey yetkililer ve hiçbir altyapısı da yoktur.
Evren Kanlı 2 yıl önce
Allah koruyor Araklı’yı. Yapılan en ufak bir hizmet yoktur Araklı’ya. Kesin çözüm yoktur bizim memleketimize. Sadece uydurmasyon işler. Birkaç ay sonra unutulur gider.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@