Altunbaş: “AK Parti’nin alternatifi yok”

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Danışma Meclisi Toplantısı’nda teşkilata nifak uyarısında bulundu.

Trabzon 08.09.2019, 12:20 08.09.2019, 12:25
Altunbaş: “AK Parti’nin alternatifi yok”

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı, parti teşkilatının yoğun katılımıyla parti binasında gerçekleştirildi.

Şehit Sedat Kaplan Toplantı Salonu’nda coşkulu kalabalığın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş başkanlık yaparken, toplantıya AK Parti Trabzon Milletvekilleri Dr. Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç de katıldı. 

Altunbaş: “AK Parti’nin alternatifi yok”

EN BAŞARILI İKİNCİ İLÇE

Toplantıda, teşkilata hitaben yaptığı konuşmasında 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Ortahisar olarak yakaladıkları başarıya değinen Altunbaş, “Seçimlerde nüfusu 100 binin üzerinde olan ilçelerde oyunu en çok arttıran ikinci ilçe olduk. Bu başarı, davasını sahiplenen, gecesini gündüzüne katarak çalışan teşkilat mensuplarımızın başarısıdır. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

NİFAK UYARISI

Konuşmasının devamında AK Parti’de yaklaşan kongre süreciyle alakalı açıklamalarda bulunan Altunbaş, “Teşkilat mensuplarımızın her birinden özellikle istirham ediyorum; Fitne, fesat ve dedikodudan uzak dursunlar. Kendi teşkilatından olan bir dava arkadaşının hakkında olumsuz konuşmaktan kaçınsınlar. Bunu sadece bir parti mensubu olarak değil, insanlığın ve dinimizin bir gereği olarak yapsınlar. Bizi bölmeye, aramıza nifak sokulmasına izin vermesinler” uyarılarında bulundu.

Altunbaş: “AK Parti’nin alternatifi yok”

“AK PARTİ’NİN ALTERNATİFİ YOK”

Altunbaş, yeni parti söylentileriyle alakalı açıklamalarda bulunarak AK Parti’ye alternatif hiçbir partinin olmadığını vurguladı. AK Parti’nin kurulduğundan beri ülkenin en güçlü siyasi oluşumu olduğunu söyleyen Altunbaş, “AK Parti’ye alternatif olmaya çalışanlar PKK silahlı terör örgütü ile aynı çizgide hareket etme noktasına gelmekten hiçbir endişelerinin olmaması oldukça kaygı verici. AK Parti, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin en güçlü parti olmaya, dünyadaki mazlum ve mağdurların yanında yer almaya edecek” diye konuştu.

EN TEMİZ İLÇE ORTAHİSAR

Ortahisar Belediyesi’nin çalışmalarından da bahseden Altunbaş, Mağmat’daki turizm projesinin Trabzon turizmine katkı sağlayacak çok önemli bir planlama olduğunu, 600 dönümlük alanda kurulacak yaşam alanının turizm destinasyonunun genişletilmesi bakımında büyük bir önem taşıdığını belirterek yatırımcılarla birlikte bölgenin cazipleşeceğini söyledi. Ortahisar Belediyesi’nin temiz çevre hedefiyle başlattığı çöp konteynırlarının yer altına alınması projesiyle alakalı olarak teşkilata bilgi veren Altunbaş, “Ortahisar Belediyemizin, çöp konteynırlarının yer altına alma çalışması ve ilçemizin en temiz ilçe olması için Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç’in gayretleriyle devam ediyor. Başkanımıza vatandaşlarımız ve teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Altunbaş: “AK Parti’nin alternatifi yok”

TEŞKİLATA UYARI

Konuşmasının sonunda teşkilat mensuplarına yönelik uyarılarda bulunan Altunbaş, “AK Parti teşkilatı, birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla hareket eden özverili ve bilinçli insanlardan kuruludur. Bu bilinçte olan tüm yöneticilerimizden, mahalle başkanlarımızdan, kadın ve gençlik kollarımızdan beklentimiz, her zamanki özverili ve tempolu çalışmalarını daha çok arttırarak çalışmaya devam etmeleridir. Üye sayımızı arttıracak, AK Parti’yi mütevazilik ve samimiyet içerisinde vatandaşlarımıza anlatmaya devam edeceğiz. Bizler, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sırtından yük alacak şekilde bu partiye ve davaya hizmetten bir an olsun geri durmayacak ve her yeni gün, geride bıraktığımız günden daha azim ve gayret içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. 

Toplantı, partinin plan ve programlarının konuşulup istişare edildiği konuşmaların ardından son buldu. 

Altunbaş: “AK Parti’nin alternatifi yok”


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Fetih 5 ay önce
Alternatifini yol sanıyorsunuz değil mi? O yüzden yetim hakkını gasp etmeyi kendinize hak sayıyorsunuz. Döndürdüğünüz dolapları birde sayın? Ben size ve buradan haber61 gazetecilerine bir soru sorayım 3k firması park bahçe işlerine bakar. Müdürü bir araştırın? Kamyonlar kimin kaçı kiralık neden 39 plaka? Kaç araç var? 3k nın aracı Ve personeli daire başkanına mı verildi? Yılda ne kadarlık ağaç ve çiçek alımı yapılıyor? Personel seçme seçilme şartı nedir? Mühendis kadrosuna alımlarda arkadaş torpil var mıdır? 60 yaşındaki adama dükkanı kaoattırılıp belediye de iş mi verilmiştir? Kimin ilkokul arkadaşıdır? Ondan sonra alternatifsizsiniz öyle mi? Siz dine karşı gelenler paraya tamam edenlersiniz. Çıkarınız için herşeyi reva gören eli kanlı fetöyü doruklara çıkaranlarsınız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@