7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Altın çocuklara birer altın da Vali Ustaoğlu'ndan

Bu yıl YKS sınavında ilk bine girenlerin 25 tanesi Trabzon'dan çıktı. Vali Ustaoğlu öğrencileri ödüllendirdi.

Trabzon 29.07.2022, 18:52
Altın çocuklara birer altın da Vali Ustaoğlu'ndan

Bu yıl LGS Sınavı'nda 12 öğrenci tek yanlışla takdire şayan bir başarı elde ettiler. Yine YKS' de ilk bine girenlerin 25 tanesi Trabzonlu çocuklardı.

Trabzon Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu başarılarıyla eğitim camiasına örnek teşkil eden öğrencilerle bir araya geldi. Bu başarıyı yakalayan öğrenci sayısının her geçen yıl artacağına duyduğu inancı ifade eden Vali Ustaoğlu, öğrencileri birer çeyrek altınla ödüllendirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu, bu gurur tablosunda; öğrencilerin kurdukları hayaller kadar bu hayallere ilgi ve sevgileriyle  hizmet eden öğretmenlerinin ve  ailelerinin de pay sahibi olduğunu ifade etti.


Akranlarına başarılarıyla rol model teşkil eden çocuklarımızın oluşturduğu tablonun, gelecek yıllarda daha da kalabalık olmasının sorumluluğunu duyuyoruz dedi. Ayrıca twitterda da Trabzonspor'un genç kalecisi Kağan Moradoğlu ile ilgili olarak
“Akademik güç ve sporun aynı zihinde birbirini destekleyerek başarıya dönüşmesinin en parlak örneği olan Trabzonspor'un genç kalecisi Kağan Moradoğlu'nu YKS'de ilk Bin'de yakaladığı derecesinden dolayı kutluyor, bizlere yaşattığı bu gurur için kendisine teşekkür ediyoruz.”dedi

Müdür Fettahoğlu, eğitime verdikleri destekler ve takdiri önceleyerek başarıyı kuvvetlendiren yaklaşımlarından dolayı  Vali Ustaoğlu'na şükranlarını sundu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@