banner556

Akyazı Tüneli için uyarı yapıldı

Trabzon trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Akyazı Tüneli'nde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Trabzon 29.01.2017, 09:30 29.01.2017, 09:39
Akyazı Tüneli için uyarı yapıldı

Karayolları Genel Müdürlüğü, karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol bakım onarım çalışmaları ile olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşımın kontrollü sağlandığını bildirdi. 

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Giresun-Trabzon yolunun 43. kilometresinde bulunan Akyazı Tüneli'nin (Yıldızlı Mevkisi) Giresun-Trabzon yönünde bulunan güney tüpünde yapılan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak gerçekleştiriliyor. 

Bu akşam Trabzonspor'un yeni yuvası Şenol Güneş Stadı'nda Gaziantepsporla karşılaşacağı ilk maça yüksek katılım olması beklenirken yetkililer sürücülere dikkatli olunması konusunda uyarıda bulundu.

Ayrıca, Ankara çevre otoyolunun Konya-Karataş Kavşağı 3-4. kilometrelerinde kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle ulaşım Karataş Viyadüğü-Konya Kavşağı istikametinden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Darende-Elbi̇stan, Şırnak-Eruh, Ağrı-Tutak-Patnos, Doğubayazıt-Çaldıran-Van, Bozkır-Hadi̇m-Taşkent-Adi̇ller ve Akçay-Cumaçay-Ağrı yolları kar ve ti̇pi̇ nedeni̇yle trafi̇ğe kapandı. 

Yorumlar (1)
Mustafa 4 yıl önce
Giresun-Trabzon yönünde bulunan güney tüpünde yapılan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak gerçekleştiriliyor diyor karayolları. Maçın olduğu bilindiği halde birgün erteleyin de bakım onarımı tüm şeritleri açın.ertesi gün devam edin,millet eziyet çekmesin. Akıllı bir yönetici bulamayacakmıyız!!!!!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@