banner536

banner526

banner513

Akçaabat'ta önemli proje! Merkezden yıldızlıya kadar kesintisiz olacak

Akçaabat'ta Kesintisiz Yürüyüş ve Bisiklet Yolu projesi için bir araya geldiler

Trabzon 04.06.2020, 19:41 04.06.2020, 19:48
Akçaabat'ta önemli proje! Merkezden yıldızlıya kadar kesintisiz olacak

Trabzon’da Akçaabat merkezden başlayarak Yıldızlı Mahallesine kadar uzanan Akçaabat Kesintisiz Yürüyüş ve Bisiklet Yolu projesi tanıtım ve değerlendirme toplantısı Hamam Çimeni Çarşısında bulunan Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü salonunda yapıldı. 

Yapılan toplantıya Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gürcan Başar, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Belediye Başkan Yardımcıları Serkan Özdemir ve Ali Güngör, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ilgili daire başkanları, Akçaabat Belediyesi ilgili birim müdürleri ve personelleri ve İstanbul’dan projeye destek verecek olan ilgili firma ekibi katıldı.

Akçaabat'ta önemli proje! Merkezden yıldızlıya kadar kesintisiz olacak

Toplantıda, Belediye tarafından hazırlanan; Akçaabat merkezden başlayarak Yıldızlı Mahallesine kadar devam eden ‘Kesintisiz Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’ projesi, Akçaabat mevcut Sahilpark Düzenleme Projesi ve Akçaabat Trafiği Düzenleme projeleri için hazırlanan avan projelerin sunumları yapıldı ve projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Akçaabat'ta önemli proje! Merkezden yıldızlıya kadar kesintisiz olacak

Toplantıda turizmin bölge ve ülke açısından önemine değinen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim “Şehrimiz; doğal güzellikleriyle, kültürel zenginlikleriyle ve tarihi birikimiyle bölgemizin hatta ülkemizin en önemli çekim merkezlerinden birisidir. Bölge turizmini sürdürülebilir kılacak önemli projeleri hayata geçirmeyi çalışıyoruz. Turizmin gelişmesi için ilçemizde pek çok unsur var. Bunları değerlendirmek için çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Akçaabat-Yıldızlı Kesintisiz Yürüyüş ve Bisiklet Yolu projesi de bunlardan biri.  Bugün bölgemiz ve ülkemiz turizmi açısından çok anlamlı bir projenin tanıtımını ve değerlendirmesini yapacağız. Önümüzdeki süreçte Trabzon Büyükşehir Belediyemizle yapacağımız uygulama ile bu projeyi hayata geçirdiğimizde şehrimiz önemli turizm merkezi haline gelecektir. Bölgemizde turizmin önünü daha da açacağına inandığımız bu projeye katkı veren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Murat Zorluoğlu’na ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Akçaabat'ta önemli proje! Merkezden yıldızlıya kadar kesintisiz olacak

Akçaabat'ta önemli proje! Merkezden yıldızlıya kadar kesintisiz olacak


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
kenan saraç 1 ay önce
bisiklet yolu yürüyüs yoluna karşı deyiliz elbette güzel bir proje ama bize önceyol lazım akçaabat yıldızlı yolu işkence çekiyoruz
şaban kurt 1 ay önce
adam gibi yol yapın beşikdüzünden akçaabat 17 dakika akçaabat trabzon 27 dakika bu nasıl iş yahu yol projesini rafa kaldırmayalım
Sosa61 1 ay önce
Bisiklet ve yürüyüş yolu iyi güzel yapılsın da. Yıllardır trafik sorunu olan yaylacıktaki yol projesi dururken bisiklet yolu yapmak kolay geldi galiba.
Nuri kaya 1 ay önce
Varsa yoksa akçaabat. Hani trabzon nerde kaldı? Trabzona ne olacak? Kaç yıldır değirmendere büyük sanayi sitesi projeniz var kaç senedir? Kaç yıl oldu? Hep yemekler yenir sonra verilen sözlere ne olur?
Hasan 1 ay önce
Sosyal mesafe kuralına uymak yok ama vatandaşa gelince herkes sorumluluk abidesi.
Erhan EROĞLU 1 ay önce
Bisiklet yolu önemli tabiki fakat öncesinde dolmuş hatları yapılsa daha mantıklı değil mi ? Yatırım yapılmış binlerce insan yaşıyor fakat evin önünden ya da yakınından geçen dolmuş hattı yok. Öncelik ise öncelik bence dolmuş hayatıdır... Keyif ise bisiklet yolunu yapın gitsin... Dolmuşa binemeyen işine bisikletle gider... Mantıklı...
Laz 1 ay önce
Tarafiğe çare bulun yiyorsa raylı sistem yapın.. yürüyüş yoluymuş oranın trafiği yazın belli
Akçaabatlı 1 ay önce
Yol nerden geçecek, denizi doldurmak akıllarının ucundan geçmiyordur inşAllah. Yol kenarından giderse gürültüden yürünmez, şehirler arası yol. Söğütlüde sahilden geçse kumsalları tahrip etmeden gitmeli hiltonun orası çok sıkışık barına dikkat etmeli. Haberde hiçbiri yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@