banner556

Akçaabat Kent Konseyinden Sahil yolu mesajı

Akçaabat kent konseyi Ağustos Ayı toplantısını yaptı. 

Trabzon 23.08.2019, 14:59
Akçaabat Kent Konseyinden Sahil yolu mesajı

Trabzon'da Akçaabat Kent Konseyi, Konsey Başkanı Mehmet Salih Köse başkanlığında Ağustos Ayı olağan Yürütme Kurulu toplantısını yaptı. 

Toplantının gündem maddeleri arasında sahilden geçirilmesi planlanan yol başta olmak üzere Akçaabat ile ilgili düğer sorunlar yer aldı.  Akçaabat Kent Konseyi toplantıda, “Sahilden geçirilmesi planlanan yolun Akçaabat’ın sahillerini baltalamaktır. Sahillerimize birlikte sahip çıkmalıyız.” mesajını verdi. 

Hüseyin Örs’ten Akçaabat Kent Konseyine Ziyaret

İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Akçaabat Kent Konseyi’ni ziyaret etti. İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’ün ziyareti sırasında Kent Konseyi Başkanı Mehmet Salih Köse ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri hazır bulundu. 

Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile sohbet eden İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, “Birçok yer gezdim ve birçok ziyaretlerde bulundum. Ancak Akçaabat Kent Konseyi, şehrin sorunlarıyla bu kadar yakından ilgileniyor ve Kent Konseyi gerçek bir konsey olmanın hakkını veriyor.” şeklinde konuştu.

Akçaabat Kent Konseyi Başkanı Mehmet Salih Köse. İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’ün  ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine günün anısına ‘Akçaabat Spor Tarihi’ adlı kitabı hediye etti.  

Akçaabat Kent Konseyinden Sahil yolu mesajı

Akçaabat Kent Konseyinden Sahil yolu mesajı

Akçaabat Kent Konseyinden Sahil yolu mesajı

Akçaabat Kent Konseyinden Sahil yolu mesajı

Yorumlar (25)
murat başkan 1 yıl önce
bu kent konseyindeki arkadaşların acaba istenilen güney yolunda arsalarımı var... pislikten geçilmeyen yıllar önce kayalıklarla önüne bent konulmuş ,pislik balçık ,virana olmuş kısaca olmayan bir akçaabat sahilini savunmak neyin planı anlamış değilim..
Fatih PASLI 1 yıl önce
Sen ne saçmalıyorsun. Akçaabat lı değilim ama sahil yoluna karşıyım. Vatandaşa kazandırılması gereken yerleri doğasıyla bozuyorsunuz. Düşünceyr bakar mısınız konseyin çevre yolunda arsası mı çıkarı mı var.. Allahım yarabbim.. Kafalarda ilerleme yok
Engin 1 yıl önce
Bu meşhur konsey çözsün ozaman trafiği güney çevre yolunu yapmaya yer mi var zaman mı var para mı var. Bağlayın şu yolu bir an önce en azından yaylacık hastane açılsın. konseymiş ne konseymiş.
İbrahim köseoğlu 1 yıl önce
AKP OY VEREN BİRİ OLARAK YORUM YAPIYORUM. SN. ERDOĞAN TÜRKİYE DE YAPMAK İSTEDİĞİ BÜTÜN PROJELERİ YAPARKEN ÖNCELİĞİ HER ZAMAN TRB. VERDİ. TOKİ BAŞKANLARI.. TCKY GNL. MÜDR. DAİRE BAŞKANLARI ULAŞTIRMA BAKANI. SPOR BAKANI. YANİ MUSLUĞUN BAŞINDAKİ HERKESİ TRB. VERDİ. MALESEF BI ADAMLAR KISACA TRABZON DÜŞMANI ÇIKTI. VASIFSIZ İL YÖNETİÇİLERİ BÜYÜK ŞEHİR B.BŞK. BAKAN ABİLER. TAM TRAB. DÜŞMANI. BUNLARA TRAB. DESTEĞİ EKMEĞİ HARAM OLSUN.
Murat kara 1 yıl önce
Nerdeydiniz simdiye kadar o guzelim deniz kumsallar heba olurken nerdeydiniz.benim akcaabatim turiz8min son deligi olurken nerdeydiniz.yaziklar olsun o topraklarda dogup buyuyen siyasetcilere.
MANYAK 1 yıl önce
Kent Konseyi sahildeki binalarını koruma derdine düştü galiba. Deniz kenarı doğa da Güney Çevre Yolunun yapılması düşünülen yerler acaba uzaya mı ait....Bunların derdi kendi çıkarları... O yol sahilden yapılacak.....
Deniz 1 yıl önce
Tam bir muamma.ortada net bir sey açıklama yok sahil kesiminde oturan biri olarak halen doğalgaz bekliyoruz Allah aşkına bir yetkili bu ise son noktayı koysun artik biz de sıkıldık
Süheyl 1 yıl önce
Aynen.. Söğütlünün üst tarafından doğal gaz geçiyor ama ne hikmetse aşağısı ve doktor evleri sokağından geçmiyor.. Yetti vAllah artık bıktık sıkıldık sesimizi duyan yok
Yahya Kemal Sivri 1 yıl önce
Akçaabat Kent Konseyindeki arkadaşlarımızın bu duyarlı davranışları nedeniyle kutlarım.Başka Akçaabat Sahili yok.Yeni yapılan Trabzon stadı herkese örnek.O bölge ne idi.Ne oldu.Trabzonda yaşayan herkesin nefes alma yeriydi.Sanki Trabzonda başka yer yokmuş gibi.Geleceğe bırakılacak en büyük miras yeşil bir Çevredir.
Mücahid 1 yıl önce
Murat kardeşime katılıyorum. Güney çevre yolunda bunların arsasi var muhtemelen. Ben bile güney çevre yolu hattında oturduğum halde bu yolu desteklemiyorum. Sahil yolu hakikaten olması gereken bir projedir. InşAllahInsAllah öyle olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@