7m

Çapkınoğlu

Akar'ın paylaşımına tepki! Bu ne sorumsuzluk

Demokrat Parti İl Başkanı Ali Akar'ın paylaşımına tepki geldi.

Trabzon 26.07.2022, 10:03 26.07.2022, 11:37
Akar'ın paylaşımına tepki! Bu ne sorumsuzluk

Haber61 - Haber Servisi - Atakan Kadıoğlu - Demokrat Parti Trabzon İl Başkanı Ali Akar’ın sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşım tepki ile karşılandı.

Trabzon’da Arap turistlerle ilgili olarak hassas bir süreç yaşanırken, Akar’ın yaptığı bu paylaşım “ciddi bir sorumsuzluk" olarak değerlendirdi.

Akar paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

“Akşam Maraş Caddesi’ne girdim. Önümde, sağımda solumda Arap! Arapça müzik grubu, kemancı. Bir an için, “ben neredeyim” dedim. Tabelalar Türkçe olunca meğer ben Trabzon imişim dedim”

Akar'ı açıklamasına ilk tepki AK Parti Trabzon Başkan Yardımcısı Bayram Öztürk'ten geldi.

Öztürk, "yıllarca Trabzon'un ekonomik kurtuluşu 'Turizm' sektörü diye manşet attıranlar, bugün Ortadoğu'dan gelen turistler üzerinden şehrimizin güzel yaşanabilir gezilebilir şehir tanıtımına darbe vuruyorlar. Turisti hedef alarak, Turiste düşmanlık imalı  ifadeler, şehre  ihanet değilse nedir" ifadelerini kullandı.

Akar'ın paylaşımına tepki! Bu ne sorumsuzluk


Yorumlar (8)
ertn 3 hafta önce
kime göre sorumsuzluk? yanlış bişe dememiş. arapları savunduğunuz kadar vatandaşınızı savunmadınız yeter ya!!!
Mantıksız 3 hafta önce
Ne sorumsuzluğu, kim diyor bunu, Ampul Kafalılar mı ? Adam sonuna kadar haklı. Güzelim Ülkeyi ne hale getirdiniz. Dünyanın en geri kalmış İnsanları Araplardır !! Bunu kendileri de biliyor da, cebindeki dolarlarla bunu kapatmaya çalışıyorlar.
erdi61 3 hafta önce
esnafın otelcisi restorantcısı anca belini doğrultacaken güya siyası bu iğrenc tiplerin derdi ne eskiden pop star olbilmek icin kıcını vucudunu sergileyenlerden ne farkın var arap kemancı dedıgın süriyeli dilencı cocuklar kışın bile oralarda görüyorum bu nasl bir yalan cekilin konuşmayın konuşup mide bulandırmayın
Adalet 3 hafta önce
Batılı turist olsalardı ve ingilizce müzik dinleselerdi gık çıkarır mıydı?
Mantıksız 3 hafta önce
Hadi ordan !!! İşi hemen Dine bağladın. Sen bu kafa ile gidersen, Ülkende Sen Turist olacaksın !! Ülkeyi Araplar istila etmiş, Sen hâlâ Din çıkarlığı yapıyorsun. O bahsettiğin yabancılardan kaç tanesi Ülkede kalıcı yaşıyor ? Hadi ordan Palavracı !!!
sertac 3 hafta önce
niye sorumsuzluk,
turist gelsin gezsin sorun yok, tabelalari arapca yapmak ne? durum sadece tursit durumu degil, zaten suriyelilerden dolayi ulkeyi araplastirmaya calsiyorlar bide bizimkilerin isguzarligi.
araklılı 3 hafta önce
Turistlerin yüzünden işyeri sahipleri TÜRK'lerin yüzüne bile bakmıyor onların alım gücü yüksek olduğu için varsa yoksa turist maaşlı kişilerin yaşam barınma hakkı kalmadı malesef bodrum kattaki wc kadar evlerin bile fiyatları bir milyondan başlıyor araplar gelmemeye başlayınca göreceğiz o esnafın halini. AVM lerde yerlere otururlar banklara yayılırlar bunu bir TÜRK yapsa herkes hakaret eder her şey duygusala (döviz) bağlanmış Allah gözünüzü doyursun
ç.ş. 3 hafta önce
hayır, forum ey vi em'e gidip börgır king'te big mek menü yiyince sesiniz çıkmıyor. meydan'da kuddisi heir dizaynır da amerikan tıraşı olunca sesiniz çıkmıyor. arap ta arap

Gelişmelerden Haberdar Olun

@