banner556

AK Partili eski vekilden il başkanlığı açıklaması: Talebim de niyetim de yok

AK Parti Trabzon eski Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu Aleni soruların konuğu oldu.

Trabzon 13.01.2021, 22:19 13.01.2021, 22:21

Her hafta Çarşamba günleri Haber61TV ekranlarında yayınlanan Aleni Sorular’ın bu haftaki konuğu AK Parti Trabzon 25. Ve 26. Dönem milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu oldu.

AK Parti il Başkanlığı için adının geçmesi ile ilgili konuşan Ayşe Sula Köseoğlu, “İl başkanlığı ile ilgili bir talebim, niyetim yok ama insanlar tabi Trabzon’da olduğumuz için seviyorlar, yakıştırıyorlar, olsa iyi olur diyorlar. Türkiye’de artık sonuçta kadın siyaset figürü daha yaygın alanlarda kendini göstermeye başladı. Belediye başkanlığında daha fazla kadın var. İl Başkanlığında bugün Edirne il başkanımız kadındı, geçtiğimiz günlerde de Kırşehir’de kadın il başkanı atandı. Kendisini arayıp tebrik edeceğim. Kadınların daha çok siyasette yer almasını hep destekler nitelikte siyaset yaptım” dedi.

GELECEK SEÇİMLERDE ADAY OLACAK MI?

Gelecek seçimlerde aday olup olmayacağı konusundaki soru üzerine açıklamalarda bulunan Köseoğlu, “Konjektürel anlamda hayatın ne getireceğini bilmem. İlla şu olacağım bu olacağım diye kendime bir kısıtlamam yok. Fark yaratabileceğimi düşündüğüm işlerde elimi taşın altına koymaktan çekinmem. İlla şunu olacağım gibi bir kısıtlamam da yok. Siyasi tecrüben var, mesleki birikimim var, ekonomik anlamda kimseye bir bağımlılığım yok” dedi.

Yorumlar (6)
Bülent 6 gün önce
Hehe kişisel kalkinma partisi
köylü 6 gün önce
aman vekil olma seni de gördü bu millet..millete hizmet etmek öööle ya, bırak bu işleri, avukatsın devletin ballı kaymaklı işlerini alıyorsun gözümüz yok amma velakin bi oturduğun yerde otur derim..
Hasan 6 gün önce
Talebi ve niyeti olsa secilecekmi.
ts 6 gün önce
sayın cumhurbaşkanımızın dediği vitrin mankeni bu olsa gerek çok güzel beceriyor,başkanlıkta yakışır sayın ayşe hanımefendiye.yanlız anlıyamadığım haydar revi sayın cumhurbaşkanımız bunda ne buldu boş bir adam onun yüzünden ak partiyi terk ediyorum .
aknapolyon 6 gün önce
para para para napolyon sizleri görse beni geçtiniz derdi
yasar 6 gün önce
torpilin, adam kayırmanın kralını yapıyor akp bu insanların vebalı boynunuza dır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@