AK Parti yöneticisi kaza yapan uçaktaydı! Korku dolu dakikaları anlattı

Trabzon Havalimanı'nda kaza yapan yolcular arasında AK Parti İl yöneticinin de olduğu ortaya çıktı.

AK Parti yöneticisi kaza yapan uçaktaydı! Korku dolu dakikaları anlattı

Ankara'dan Trabzon'a dönüşte Trabzon Havalimanı'nda pistten çıkan Pegasus Havayolları'na ait uçakta yolcu olarak bulunan AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu üyesi Enes Aslan yaşadıkları panik anlarını anlattı. 


Aslan, uçağın inişe geçtiği sırada yalpalamaya başladığını belirterek "Uçak hafif yalpalayarak indi. İniş sırasında bir gürültü koptu. Ben deniz tarafına bakan 16-A nolu koltukta oturuyordum. Yolcular bağırmaya başladı. Uçak önce döner gibi oldu sonra yamaçtan kaymaya başladı. Ben acil çıkış kapısına yakındım. Kapıyı zorlanarak açtım. 10 metre daha gitseydik uçak denize düşecekti. Allah korudu. Çıktığımızda ortalık çamurdu. Sonra oradan çıkarak yukarıya doğru yolcular çıkmaya başladı" dedi.


AK Parti yöneticisi kaza yapan uçaktaydı! Korku dolu dakikaları anlattı
Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2018, 03:15


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
berbat Ahmet
berbat Ahmet - 10 ay Önce

Hemen ak parti il yöneticisi uçakta idi diğerleri anlatamaz mıydı olanları yani......

Zeki
Zeki - 10 ay Önce

Pc2830 kan 12 inci ayda uydum stuttgart sawiyaya inişde aynı sıkıntıyı yaşayanlardanım zaten 4/5 saat geç kalkmıs olan ucakdı trabzona yetişememişdik sawiada kaldık neyseki sabah tekrar gecikmeli aynı sirket trabzon sabah ucaği inişde aynı sıkıntıyı yaşayanlardanım havada olanları saymıyorum daha çok sıkıntıyı inişde farkediliyor lastik yere değer değmez frenlere yükleniyorlar ucak fırlıycak casına frenlere yükleniyorlar sorun var bütün havaalanlarında yaşadım THY larında bu sıkındı çok daha az uzun zamandır ilk defa pekasusla uçmamışdım ilgililere duyrulur daha büyük sıkıntılar yaşamadan önlemini alsınlar tesekkürler

banner421