7m


7m

hyundai

AK Parti Yomra’da İstifa sonrası flaş sözler: Görüşlerimiz hiçe sayıldı

Yomra’da AK Parti’den istifa eden meclis üyesi Metin Özke’den flaş açıklamalar.

Trabzon 07.06.2021, 17:45 07.06.2021, 17:59
AK Parti Yomra’da İstifa sonrası flaş sözler: Görüşlerimiz hiçe sayıldı

Trabzon'un Yomra İlçesi AK Parti’de sular durulmuyor. Meclis üyeleri Gözde Atasoy Koç, Metin Özke, Sabri Selim, Furkan Bayrak ve Nihat Gümrükçü AK Parti’ten istifa etti.

Cuma günü istifasını veren AK Parti İlçe Başkanı Avni Adanur’un ardından bugün de 5 meclis üyesi; Gözde Atasoy Koç, Metin Özke, Sabri Selim, Furkan Bayrak ve Nihat Gümrükçü AK Parti’ten istifa etti.

İstifa eden isimlerden Metin Özke “Görüşlerimiz hiçe sayıldı” ifadelerini kullanarak “Yomra’da benzin istasyonunun satışıyla alakalı alınan karar sonrası sıkıntı oldu. Tülay Adanur hanımefendinin oyu ile karar geçti. Ben ret oyu kullandım. Ancak alınan karar sonrası ilçe başkanına, il yönetimi tarafından haksızlık yapıldı. Ona yapılmış haksızlık bize yapılmış demektir. Bizim görüşlerimiz hiçe sayıldı ve dayatmalar yapıldı. Biz de istifa kararı aldık. Dikkate alınmadığımız yerde durmanın bir anlamı yoktu” ifadelerini kullandı.

Haber61 - Haber Servisi


Yorumlar (11)
Davut 1 yıl önce
Akıllı insanlar. Akp bitmiştir. Erken seçim istememelerinin sebebini de budur. Gemide kalanlar dikkat :)
Bir Dost 1 yıl önce
İlk seçimde bozguna uğrarsınız. Gidişiniz iyi değil. HDP den ve Kılıçdaroğlu'ndan kurtulun. CHP fabrika ayarlarına dönmeli.
Sami 1 yıl önce
Tayyip Erdoğan dışında ülkeyi şu yönetebilir denilebilecek bir tane kişi yok.Alayı çapsız
Fırtına Kuşu 1 yıl önce
Sen de Tayyip Erdoğan dışındasın. Sen de mi çapsızsın?
Yomralı 1 yıl önce
Sn sezgin mumcu ya koltuk biraz bol geldi .yarin 1 kisi hariç yonetim kurulunun tamamı da istifa edecek.sezgin mumcu yönetimindeki ' aydogan' ihanetinin cezasını kesmeden cuma günü 14 mahalle baskani istifasını sunacak .yaktın yomrayi sezgin mumcu
Suçlu Hep Başkası? 1 yıl önce
Yomra teşkilatı AK Partiye mensup olarak seçim kaybetmişse birşeyler var ve halk farkında demektir. O zaman En büyük köstebek Ak partili görünüp kendi işkembesini doldurandır. Halk da onun kim olduğunu biliyor ki şamarı basmış sandığa gömmüş.
At yalanını sevsinler inananı 1 yıl önce
İpleri başkalarının elinde olanları sağa sola çekiştirmek böyledir. Genel merkezin enn büyük hatası seçim kaybelidildiği dakikka çaydanlıktan çay kaşığına kadar bütün teşkilat demeye dilim varmayan güruhu görevden almamaktı. E tabi arkasındaki dağ kendi derdine düşünce gölge oyunu oynatanlar ve oynayanlar ortada kalmıştır.
Ak parti... 1 yıl önce
Sayın mumcu bunlar aynı goy goy takımıdır istedikleri yere gidebilirler. Mahalle başkanları da bunların adamı yönetimde... Çok etkileri varmış gibi. Ülkenin başkanı ve başkomutanı sağ olsun ayağı taşa değmesin ülkemin şansıdır Recep Tayyip Erdoğan...
insan 1 yıl önce
ak yomrayı yiyip bitirdiniz. malum kişinin adamlarısınız iyi ki gittiniz.. gitmeden hala partiye karalama kampanyası yapıyorsunuz komik
Metin Kaya 1 yıl önce
Yolsuzluklardan bıkan yomra halkı son seçimde açık ara iyi parti adayını destekledi gemi batmaya başlayınca akp üyeleri ufaktan tüymüşler.
YOMRALI AYHAN 1 yıl önce
Metin ozke, namusun serefin icin dogruyu soyle. Siz il baskani sayin sezgin mumcunun talimatına niye uymadiniz? Yomrada bir kabadayi sizi tehdit etti diye uymadiniz. Yalan mi? Sezgin Mumci size Yomrada sikinti istemiyorum, gidin bu maddeye evet oyu verin dedi. Ama bir kabadayi sizi tehdit edince korkudan altiniza ettiniz. Yalan mi? Kabadayinin lafini dinlediniz, il baskaninizin lafına karsi ciktiniz? Yalan mi? Avni adanur zaten o kabadayinin kuklasi? Yalan mi? Sizin derdiniz yomra belediyesini batirmakti? Yakan mi? Hadi, yalansa yalan de? Siz hic bjr zaman ak partili olmadiniz? Menfaat icin ak partiye sizdiniz? Il baskani sezgin mumcunun size menfaat temin etmeyecegini anlayinca da istifa ettiniz? Yalan mi?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@