7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

AK Parti Trabzon’dan kardeşlik ve kucaklaşma seferberliği

AK Parti Tabzon sahaya iniyor.

Trabzon 25.07.2022, 21:50
AK Parti Trabzon’dan kardeşlik ve kucaklaşma seferberliği

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığının planlaması dahilinde parti organları teşkilatın tüm üyeleri ile birlikte  yazı sahada geçirecek. Konuyla ilgili detayları AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu açıkladı. 

 İl Başkanı Dr. Mumcu, “Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle başlattığımız kardeşlik ve kucaklaşma seferberliğimize yaz aylarında da Milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile tam saha pres yapmaya devam ediyoruz. Trabzon’un 18 ilçesinde hemşehrilerimizle yoğun bir şekilde bir araya gelmenin adımlarını atıyoruz. Bize üye olsun olmasın tüm hemşehrilerimizin gönlünde yer edinmek istiyoruz. Bu sebeple vatandaşlarımızın tamamıyla hasbihal edip, kucaklaşıyoruz. Bu kapsamda yaklaşık 130 bin üyemize ve aktif bir şekilde tüm seçmenlerimize ulaşıp, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ve toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren sosyal ekonomik iyileştirme kararlarını tüm vatandaşlarımıza anlatmak üzere ilçelerimizde yaz aylarının en yoğun programlarını planladık. AK Parti Trabzon teşkilatı olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz. Yapılan programların neticesinde her bir Milletvekilimiz 1 ilçede en az 1 defa program yapması üzerine; 2022 Ağustos ayı içinde 
ilçe Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatlarımızın ve Belediye Başkanlarımızın da refakat edeceği 80 adet Milletvekili programı hazırladık. İlk defa oy kullanacak genç seçmenlerimizden, en yaşlı seçmenimize kadar tüm hemşehrilerimize ulaşıp gönüllerine dokunacağız inşallah. Programlar dahilinde sahada yapılacak ziyaretler sırasında, 
anlık çözüm gerektiren taleplerin bekletilmeden yerine getirilmesi sağlanacak. 2023’e kadar devam edecek bu süreçte çalınmadık kapı, konuşulmadık vatandaş bırakmayacağız. Saflarımızı sıkılaştıracak, kavlimizi yenileyecek, ahdimizi tazeleyeceğiz. 6’lı masa gibi hayalci değil, gerçekçi siyaset yapmaya devam ediyoruz. AK Parti’nin 20 yıllık icraatlarını hatırlatılarak, Dünyadaki sosyal ekonomik krizin ülkemize etkilerinin azaltılması için Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan 'ın çözüm getirici gayretlerini, icraatlarını anlatacağız. 
Dün olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla problemlerin yine AK Parti tarafından çözüleceğini güzel bir lisan ile vatandaşlarımıza anlatacağız” dedi. 

Teşkilatın çalışmalarına özen gösteren Dr. Mumcu, “AK Parti teşkilatları olarak milletimizin önce gönlüne sonra oylarına talibiz. Biz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın gölgesi altında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gayret bizden tevfik Allah'tan..


Yorumlar (8)
baboli 2 hafta önce
pastanın kremasını kimler yediyse onlarla kucaklaşsın teşkilat ve mv leri birbirlerini kucaklayıp dursunlar
Teresa 2 hafta önce
Siz keyif sürerken halk perişan sonra kucaklaşmak
Lio 2 hafta önce
Biz biliyoruz kimin ne olduğunu zamanı geldiğinde görüşürüz
Ahmet 2 hafta önce
Geçin bu ayakları siz ancak yandaşlarınızı kuçaklarsınız. N e yapalım Allah size Bahçeli gibi davasını satan bir adamı nasip etti.
TSPOR61 2 hafta önce
ya bi git yaaa,masallari 21 senedir dinliyoruz eger Trabzon akillanmadiysa lafin bittigi yer.
desteptul.... 2 hafta önce
akp genel baskani .
"copluk , serefsiz , hain . terorist . cibiliyetsiz .ermeni , gavur . cukur ".
baris dili akp de var .
Cengiz61 2 hafta önce
kucakladiklariniz 5 li cetelere gidin sarilin yatin,bizler ekmek,yag,et,dometes kuyrugundayiz bize sakin gelmen.
davut 2 hafta önce
zübük filmi gerçek oldu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@