7m

7m

hyundai

tamfinans

AK Parti Trabzon’dan Kabaş, Özkoç ve Erdoğdu hakkında suç duyurusu

AK Parti Trabzon Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Trabzon 24.01.2022, 11:42 24.01.2022, 11:48
AK Parti Trabzon’dan Kabaş, Özkoç ve Erdoğdu hakkında suç duyurusu

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı, Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik söylendiği iddia edilen sözlerle ilgili Trabzon Adliyesine giderek suç duyurusunda bulundu.

Suç duyurusu sonrasında Trabzon Adliyesi önünde basın açıklaması yapıldı.

AK Parti Trabzon’dan Kabaş, Özkoç ve Erdoğdu hakkında suç duyurusu

İl Başkanı Sezgin Mumcu’nun yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi; 

“CHP'nin adeta yayın organı haline gelen Tele 1 ekranlarında sistematik olarak partimize, Genel Başkanımıza ilke, ahlak, hukuk tanımayan hakaretamiz ifadelerle en ağır saldırılar gerçekleştirilmektedir. 14 Ocak'ta, Uğur Dündar'ın moderatörlüğündeki programa CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve sözde gazeteci Sedef Kabaş konuk olmuştur. Bu programda Kabaş, AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bu defa hiçbir şekilde tahammülü mümkün olmayan ağır bir hakarette bulunmuştur. Daha öncesinde değişik zamanlarda ağır hakaretlerde bulunmuş program konukları da bu hakarete sessiz kalarak ortak olmuşlardır. 

Ülkemiz, son yirmi yıldır diplomasiden askeri hamlelere, sanayiden teknolojiye, sağlıktan adalete yaptığı devrimsel kalkınma hamleleri ile tarih sahnesinde kutlu yürüyüşüne devam etmektedir. Yapılan kalkınma hamleleriyle prangalarından kurtulan ülkemiz itibar kazanmış; bölge coğrafyasında ve uluslararası arenada söz sahibi bir ülke konumuna gelmiştir. 

AK Parti Trabzon’dan Kabaş, Özkoç ve Erdoğdu hakkında suç duyurusu

Bu büyük başarıda en büyük pay hiç şüphesiz Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a aittir, Siyasete girdiği yıllardan bu yana, muhalefete sayısız mağlubiyet yaşatan, halkın teveccühüyle seçimler kazanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bu zaferlerini hazmedemeyen “hazımsız güruh” sistematik ve gözü dönmüş bir şekilde saldırılar düzenlemeye devam etmektedir. 

Ülkemiz, bir yandan son yirmi yılda gerçekleştirdiği yoğun kalkınma hamleleri serüvenine devam ederken; bir yandan da maalesef dünyanın hiçbir ülkesinde görülmeyecek kadar düşük seviyede bir muhalefet anlayışının engellemeleriyle karşı karşıya kalmaktadır. 

Bu seviyesi düşük muhalefet anlayışı; ülkemizin içeride ve dışarıda menfaatinin her daim karşısında yer alarak toplumsal huzurumuza kastedecek hiçbir fırsatı kaçırmamakta ve gizli açık her türlü ihanet şebekeleriyle ortak hareket etmekten imtina etmemektedir. 

Milletimizin oylarıyla seçilmiş Sn. Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin değerlerinin karşısında durmayı muhalefet yapmak zanneden bu aciz zihniyet, bir kere daha kendisini göstermiştir. 

Söyleyecek sözü olmayan çaresizler, ya küfürler savurur ya tehdit ve hakaretlerde bulunur ya da saldırıya geçer. Şundan emin olabilirsiniz, siz saldırdıkça biz liderimizi daha çok seviyoruz, ona daha sıkı sarılıyoruz. Siz saldırdıkça, Büyük Türkiye'nin Büyük Lideri'nin açtığı yolda devamı eden yürüyüşümüzü daha kararlı sürdürüyoruz. 

Basın ilke ve ahlakına saygı duymayan zavallı sözde gazeteci Kabaş'ın, tek misyonu AK Parti ve Cumhurbaşkanımıza nefret kusmak olan bu televizyon kanalında liderimize yaptığı hakaretleri asla kabul etmiyoruz.

Bu ülkeye hizmet etmekten başka derdi ve tasası olmayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret etmek kimsenin haddi değildir. Cumhurbaşkanlığı makamı, bu milletin iradesini temsil eder. Milletin temsil edildiği Cumhurbaşkanlığı makamına hakaret etmek gözü dönmüşlüktür, hadsizliktir, zavallılıktır. 

Hiçbir akl-ı selim sahibi, hakareti ifade özgürlüğü olarak nitelendiremez. 

Cumhurbaşkanımızı hedef alan bu çirkinliği, anti demokratik ve faşizan sözleri şiddetle kınıyoruz. AK Parti teşkilatları olarak Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusunda bulunduğumuzu ve bu meselenin sonuna kadar takipçisi olacağımızı tüm kamuoyunun bilgisine arz ederiz.”

AK Parti Trabzon’dan Kabaş, Özkoç ve Erdoğdu hakkında suç duyurusu


Yorumlar (13)
Adnan 4 ay önce
Dilini kopartırız diyenler suç işlemiyorlar diğerleri suçlu öyle mi? Adalet bakanı hedef gösteriyor, talimatlar twitler atılıyorsa memleket bitmiştir ağalar....
OFLULAR61 4 ay önce
insan denen yasayan ölü;sizler herkese hakaret edin,her dine hakaret edin,her ülkeyi asagilayin ama birisi sizler icin BILIMSEL birsey söyledimi hakaret oluyor,hakaretin daniskasini bu ülkede akp secmeni olmayan herkes 20 yildir cok iyi yasiyor ve biliyor.Hikaye anlatmayin.
insan 4 ay önce
senin peygamberlerine laf atanlara eğer edecek bir lafın yoksa sende onlar gibisindir kardeşş
mehmet 4 ay önce
Hakaretmi ariyorsunuz 2015 yili ve oncesinde akp genel baskani ve mhp genel baskaninin birbirlerine soyleiklerine bakin.
vatandaş61 4 ay önce
İyice seviyesiz lafını bilmez insanlar doldu ortalıkta
Vatansever 4 ay önce
İşiniz gücünüz gündem değiştirmek. Bizim gündemimiz geçim. Yarın seçim olduğunda siz de bu sahte gündemlerin işe yaramadığını göreceksiniz.
Osman 4 ay önce
Ülkeyi batırdılar utanmıyorlar birde milleti dava ediyorlar.
insan 4 ay önce
eğer uçak üretmek gemi üretmek dünyaya iha satmak ülkeyi batırmaksa batırdık, üzgünüz shfgshjdfgshdf
desteptul.... 4 ay önce
ALLAH fikir versin .
yahu biraz insaliktan nasiniz varsa liderinizin ettigi kufurlere bizlere bir bakin .
cibileyetsiz , cop , hain , serefsiz , meczup , cukur , vb . cok daha fazlasi . her gun tvlerinde bir oldurmedikleri kaldi .
tarafsız61 4 ay önce
eeee sonra. fuzuli partinin fuzuli işleri
Talip 4 ay önce
Kendinizle ilgili suç duyusunda bulunacak hiç suçunuz yok di mi? Mesela Atatürk'e taptığınız hakaretler gibi, 20 senedir dini kullanmanız ve sömürmeniz gibi, bölüştürücü-ayrıştırıcı bir üslup kullanmanız gibi, yolsuzluk ve hırsızlıklar gibi gibi gibi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@