AK Parti Trabzon’da neler oluyor? Hafta sonu yeniden yapılacak!

AK Parti Trabzon'da hafta sonu yeniden toplantı yapılacak!

Trabzon 27.06.2019, 14:44
AK Parti Trabzon’da neler oluyor? Hafta sonu yeniden yapılacak!

Haber61/Haber Servisi





AK Parti Trabzon İl Teşkilatı gözlerini Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ndeki görev değişiklikleri ve atamalara çevirdi. Dün gece acil koduyla toplanan AK Parti Trabzon İl Yöneticileri, Başkan Hayda Revi’ye görüşlerini sundu. Başkan Revi, bütün görüşleri not aldı.

Bu arada yeni bir gelişme daha oldu. Bugün alınan bilgiye göre hafta sonu AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Muhammet Balta, Adnan Günnar’ın da katılacağı bir toplantı düzenlenecek.

Toplantıya Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun katılıp katılmayacağı henüz netlik kazanmadı.


Yorumlar (7)
Huryeni 2 yıl önce
Kangren olan ne varsa kes at sayin Zorluoglu. Zira kokulara iri tuz bile kifayet etmiyordu.
ersin 2 yıl önce
başkanı rahat bırakın, TRabzona hizmet için geldi. adamın önünü tıkamayın. TRabzon için bir çivisi olmayanlar her dönem takoz olmaya devam ediyor. nedir bu koltuk sevdası, adam kayırma işleri...
işini iyi yapan kalsın geri kalan dağılsın...
Lemi 2 yıl önce
Başkan zorluoğlu doğru olanı yapıyor vasıfsız elemanları temizliyor.
Özcan AK 2 yıl önce
Sayın Belediye Başkanının görevden almaları doğru, hatta geç bile kalınmıştır.
davut 2 yıl önce
Trabzon belediyesi'ne işi düşen oldu mu hiç? Cuma günü kimse çalışmıyor resmen
mehmet aydin 2 yıl önce
işte benim başkanim calişana hakkini ver
Teşkilât 2 yıl önce
Kaynını özel kalem yapacaksın kimsenin tarafına bakmayacak tanımayacak, oğlunun arkadaşlarını dışardan getireceksin belediyeyi oglun yönetecek, vandaki şaibeli genel müdürü getireceksin sonra da kadromu kuruyorum diyeceksin. İş mi bu. Milletle alay resmen. 3 ayda hizmet yok, boş tartışmalar var. Kimi çalıştırdında sana itiraz ettiler. Dert başka. Ajanslar, şirketler,faturalar milleti aptal görüyo galiba bunlar . Sokakta herşey konuşuluyor. Yedi fark ajans konyadan buraya neden getirildi burada trabzonun ekmeğini konyalıya ve gayrı resmi oğluna yedirene hesap sorarım. Buna kimse sessiz kalmaz kalmayacak. 5 yıl böyle bitmez. Elinizi ranta değil hizmete uzatın beyler. Unutma ofg senden 5 kat zekiydi. Ama izmir marşıyla gitti. Biz sana daha güzel hizmet et diye oy verdik.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@