AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi; "Muhtarlarımız çözüm ortağımızdır."

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla açıklama yaptı.

Trabzon 18.10.2019, 16:15 18.10.2019, 16:21
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi; "Muhtarlarımız çözüm ortağımızdır."

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklama "Demokrasimizin temel taşı olan Muhtarlarımız bizim mesai arkadaşımız ve çözüm ortağımızdır."dedi. 

Muhtarlığın çok önemli bir görev olduğunun altını çizen Başkan Revi "Yönetim sistemimizin en küçük birimi Muhtarlarımız doğrudan vatanlarımızla temas kuran seçilmiş kişilerdir. İcra ettikleri görev çok önemli olmakla birlikte bir o kadar da zordur. Bizler, AK Parti iktidarı olarak devlet yönetimine geldiğimiz günden beri neredeyse itibar olarak yerlere düşen muhtarlık müessesesini ayağa kaldırdık. Muhtarlarımıza Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nezdinde ve Cumhurbaşkanlığı makamı başta olmak üzere tüm makam ve mevkilerde büyük değer verdik." ifadelerini kullandı. 

AK Parti iktidarıyla birlikte Muhtarlık görevinin de büyüdüğünü ve kurumsal kimlik kazandığını belirten Revi "Dün yok sayılan muhtarlık makamı bugün büyük bir itibar ve saygı görüyor. Biz AK Parti olarak muhtarlık makamını saygı duyulur, itibar gösterilir hale getirdik ve kurumsallaştırdık. Buradaki en büyük amacımız muhtarlık makamını ayağa kaldırarak milletimizin temsil gücünü daha çok arttırıp milletimize yapılan hizmeti daha üst seviyelere çıkartmak olmuştur. İleride mutlaka imkanlarımızı daha iyi seviyelere ulaştıracağız. Bu vesileyle başta Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk olmak üzere Trabzonumuz'da görev yapan 704 Muhtarımızın ve bütün muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü tebrik eder, muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylıklar dilerim. Bizler her zaman olduğu gibi muhtarlarımızın yanında olmaya, birlikte Milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Mujo 2 yıl önce
Halkın çözüm ortağı kim beyler...
Özgür 2 yıl önce
Muhtarlar propaganda aracıdır. Başka bir fonksiyonlarını görmedim. Seçimden seçime görürüz işte.
Bordo Mavi 2 yıl önce
gerçek ihtiyaçlıya sırtını dönen, fakir, ihtiyaçlı, mazlum fakat torpilsiz kişilerin derdini dinlemeyen bir akp trabzon yönetimi ile karşı karşıyayız, tabiki milletvekilleri, il yönetimi, belediye başkanları ve yönetimide buna dahil...
Elbet birgün seçim için oy istemeye gelirsiniz o zaman ak mı kara mı görürsünüz, muhtarlar demek oyy demek tabiki herkes arayı sıcak tutmak için kendini şirin gösterir, güzelim partiyi bitirdiniz Reis sizin bu tutumunuzu bilse 1 gün sizi o koltuklarda saklamaz, vekiller, il yonetimi, bld başkanlar, vs olumsuz sikayetlerinizi cimer uzerinden belirtiniz.
18 yıllık efsane parti rezil oldu sizlerle, yakında muhalefet heryeri sayenizde ele geçirecek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@