AK Parti Trabzon'da seçim startını verdi!

AK Parti, Murat Zorluoğlu'nun Trabzon'a gelmesiyle beraber seçim startını verdi.

AK Parti Trabzon'da seçim startını verdi!

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Trabzon’a geldi. Havaalanında coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Zorluoğlu, yapılan şehir turunun ardından AK Parti İl binasına geçildi. Burada da düzenlenen basın toplantısında ilk sözü alan AK Parti İl Başkanı Haydar Revi seçim çalışmalarının resmen başladığını resmen açıkladı.

Haydar Revi “Böylelikle staratını resmen vermiş olduk. Sayın Gümrükçüoğlu çok büyük hizmetler yaptı, 31 Mart’a kadar da sürdürecek hizmetlerini. Seçim kampanyamız hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Haydar Revi’nin ardından söz alan Murat Zorlu oğlu’da “Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiri ile Trabzon şehrimize Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterildim. Ülkemizin en önemli merkezlerinden biri olan Trabzon’a ve hemşerilerime hizmet etmek benim için büyük bir onur. Çıktığımız bu kutlu yolda, insanı merkeze alan, hesap verebilen, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir yönetim anlayışımız olacak. Çözümleri hep birlikte üreteceğiz. 25 yıllık kamu görevimin neredeyse tamamı yerel yönetimlerle alakalı geçti. Değişik ilçelerde Kaymakamlık yaptım. Yerel reformlar kanunları içerisinde bizzat rol aldım. 2012 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda çalıştık. Mevlam kendi şehrimize hizmet etmeyi nasip eyledi. İnşallah bu kutlu yolun sonunda zafere ulaşacağız. Trabzonspor’umuzun başarılarına başarı eklemesi için de özel bir özen göstereceğimizi de buradan ilan ediyorum. Bugünden itibaren AK Parti teşkilatımız ve gönül vermiş vatandaşlarımızla sahaya çıkıyoruz ve bismillah diyoruz.

Trabzon’un sorunlarını bizzat vatandaştan dinleyip kuracağımız kadrolarımızla bu sorunların üstesinden geleceğiz.

Yol arkadaşlarıma ve şehrimin güzel insanlarına güveniyorum. İnşallah kapı kapı dolaşarak, gönüllere dokunarak bu seçimi de kazanacağız.

Allah yar ve yardımcımız olsun.” İfadelerini kullandı.

Son olarak söz alan mevcut belediye başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise “Başkan adayımızı karşılarken milletin birlikteliğini gördük. Cumhurbaşkanımız ve teşkilatımızın aldığı kararı hepimiz kabul etmeliyiz. Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı muhabbetle kucaklıyoruz. Murat Zorluoğlu bizden bilgi talep etti. Biz de mail ortamında kendisine ilettik. Tabi bu süreç içerisinde istediği anda bu bilgileri kendisine hızlı bir şekilde ileteceğiz. Aldığı bu bilgileri sahada kullanması bizleri mutlu eder.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 11:36


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan kaya
hasan kaya - 2 ay Önce

Sarmaşıklar, ilk önce ağaca sarılır.Sarıldıkça gelişir.Geliştikçe de ağacın her dalına nüfuz eder.Ağaç bu ağırlığa dayanamaz ya devrilir veya güneşten yeterli enerji alamadığı için kuruyarak yok olur.Belediyeyi sarmaşık gibi saranlardan kurtaramadığınız takdirde size de,Trabzonumuza da vatandaşa da geçmiş olsun…

mehmet.
mehmet. - 2 ay Önce

ALLAHIM sen yardimci ol kurtar bizi bu a k p'den. AMIN

Zülküf
Zülküf - 2 ay Önce

Körler sağırlar misali bir manzara. Trabzona kayyum atayanlara Trabzon halkı elbet kuvvetli bir cevap verecektir. Bu şehri bilen insanlar, partinin içinde yıllarca mesai verenler bir kayyumu mu anlatacaklar topluma. Yazık be

Hüseyin Karasoy
Hüseyin Karasoy - 2 ay Önce

Ben bu resimde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olan arkadaşları görmek isterdim.

Ömer
Ömer - 2 ay Önce

MECLİSTE TRABZONUN BİR SORUNUNU BİLE GÜNDEME GETİRMEDİNİZ GETİRENE DE ENGEL OLDUNUZ HANGİ YÜZLE BAKACAKSINIZ MİLLETİN SURATINA

Huseyin yaylı
Huseyin yaylı - 2 ay Önce

Birileri yorum yazmış her kim ise şunu belirtmek istiyorum bunu yazanların da kim olduğunu da iyi biliyoruz Çünkü bu Trabzon'da CHP zihniyeti oldukça Trabzon kokudan geçilmez otobüslere binilmez haldeydi doğru dürüst otobüse binince halimiz yoktu Sarmaşık Misali sarmaşığın ağaca sarılıp yıkılacakmış Vay anasını be Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş CHP çok bekle Trabzon Durmak yok yola devam

Emre cihangir
Emre cihangir - 2 ay Önce

Ahmet metin genc nerede ? Trabzonda en cok oy alacak olan kisi metin genc i ordaki gülenler harcadı..onun yerinde olsam chp den aday cikardim.

emrah
emrah - 2 ay Önce

KENDİNİZİ BOŞUNA YORMAYIN AKP HÜKMETİ BİZ UZAYA YOL YAPTIK DESE SİZE İNANIP OY VERECEK İNSAN VAR BU ÜLKE DE

banner443