7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

AK Parti Milletvekili Ayvazoğlu, tatilde sahalara indi

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, TBMM'nin tatil olmasıyla çalışmalarına başladı.

Trabzon 18.07.2022, 12:59
AK Parti Milletvekili Ayvazoğlu, tatilde sahalara indi

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, TBMM'nin tatile girmesiyle birlikte saha çalışmalarına başladı.

AK Parti teşkilatlarıyla birlikte siyasi faaliyetlere ilçe programlarına ara vermeden devam eden Milletvekili Ayvazoğlu 2023 seçimlerinin büyük önem taşıdığının altını çizerek "2023 seçimlerine yönelik çalışmalarımıza ara vermeden devam etmek zorundayız. Zamanı boşa geçirme lüksümüz yok. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yeniden tarih yazmaya kararlıyız" dedi.

AK Parti Milletvekili Ayvazoğlu, tatilde sahalara indi

TBMM'nin tatile girmesiyle Trabzon'a dönen ve ilçe programlarına başlayan Ayvazoğlu "Meclis biter bitmez Trabzon'a geldim ve ilçe programlarına başladık. Sahada hemşehrilerimizle buluşmak, onları dinlemek, sorunlarına çözüm bulmaya çalışmak bizi dinlendiriyor. Görevlerimizi yapıyor olmanın rahatlığı en iyi tatilden bile daha fazla keyif veriyor. Bu sebeple hemşehrilerimizle sürekli sahada olmaya teşkilatlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a güç vermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

İlçe programları kapsamında Çarşıbaşı'nı ziyaret eden Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Çarşıbaşı Kadıköy Mahallesinde hayırseverlerin destekleriyle yapımı tamamlanan Kıran Caminin açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti Milletvekili Ayvazoğlu, tatilde sahalara indi

Açılış sonrasında mahallede ikamet eden özel gereksinimli çocuğu olan iki ailenin evine misafir olan Milletvekili Ayvazoğlu mahalle halkı buluştu ve ardından ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti.


Yorumlar (7)
Agasar 1 ay önce
vekil maasini bir dönem daha alayim diyemi sahadaymis,bizde ülkenin sorunlari icin indi zannetuk.
OF61 1 ay önce
ne yapmis,dövizmi düsmüs,ekmekmi ucuzlamis,yagimi indirmis ne yapmiski,sahaya degil gökede ciksa akp bitmistur,nokta.
deli kadir 1 ay önce
senin milletvekili olabildiğin bir ülkenin gün görmemesi gayet normaldir.
Cengiz 1 ay önce
cokkk güldükkkk eeeeesahada hangi mevkide oynicagimus.
Samet Şen Bak 1 ay önce
hadi kandırın yine
Ali 1 ay önce
Parti ayırtetmeden şunu söyleyebilirim ki başkanlık sisteminden sonra tüm milletvekillerin görevi sadece partisine seçim kazandırmaktır. Ama sorun onlarda değil. sorunu haber içeriğindeki son resime bakarsanız görürsünüz.
Moskovadan 1 ay önce
Bizim mahalleye gecen yil geldi Mahallenin su deposuna ihtiyac oldugunu soyledik 20 bin tllik bir depo hic ilgilenmedi cekip gitti Bunlardan hayir gelmez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@