alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

AK Parti İl Başkanı Mumcu: "CHP Trabzon'da başka konuşuyor İstanbul'da başka konuşuyor

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu'dan CHP açıklaması geldi.

Trabzon 09.11.2021, 16:38 09.11.2021, 16:42
AK Parti İl Başkanı Mumcu: "CHP Trabzon'da başka konuşuyor İstanbul'da başka konuşuyor

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, CHP'nin HDP ile işbirliği içerisinde olduğunu belirterek "CHP Trabzon'da başka konuşuyor İstanbul'da başka konuşuyor. CHP'nin HDP aşkı deşifre olmuştur, Ayan beyan olan bu durumu kimse gizleyemez" dedi.

Ülkenin bekasının küçük hesaplarla heba edilmemesi gerektiğinin altını çizen AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, "CHP geçmişte bölücülük dolayısıyla kapatılan partilerin ve PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP ile işbirliği içerisinde olması geçmişte olduğu gibi bugünde yine ülkemize büyük zararlar veriyor. Hiçbir vatansever bu işbirliğini kabul etmiyor ve görmezden de gelmiyor. CHP ile HDP'nin yakın zamandaki en büyük işbirliği tezkereye 'hayır' oyu vermektir. CHP, HDP ile anlaşarak oy kaygısıyla tezkereye hayır oyu vermiş ve ülkenin bekasını tehlikeye atmaktan hiç çekinmemiştir. Bir de milletle dalga geçer gibi çıkıp 'Kandili başlarına yıkarız' deme aymazlığını gösteriyorlar. Biz zaten kandili başlarına yıkıyoruz. Siz de tezkereye hayır oyu vererek kandile yeşil ışık yakıyorsunuz, adeta boğulmak üzere olan PKK'ya can simidi atıyorsunuz. Ne kadar inkâr ederlerse etsinler eylemleri kendilerini ele veriyor" ifadelerini kullandı.
CHP'nin kendi geleceği için Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin geleceğini tehlikeye attığını belirten İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu "CHP'nin Suriye Tezkeresine 'Hayır' demesinin sebebi, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde HDP'nin desteğini alarak bölücü bir ittifakla kendilerince iktidarı devirme planlarıdır. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde dimdik ayakta ve milletimizin yanındayız. Bu kirli ittifak hiçbir şekilde başarılı olamayacak, milletimiz bu kirli ittifaka gereken cevabı her zaman olduğu gibi sandıkta verecektir. Milletimizin bölücülere ve bölücüler ile işbirliği yapanlara verecek oyu yoktur" açıklamasında bulundu.


Yorumlar (8)
Ali KAYA 4 hafta önce
Senin bir yanlışın var. Senin liderin Ankara'da başka Diyarbakır'da başka konuşuyor
HAKLI 4 hafta önce
yazık size.
Hacı 4 hafta önce
sayın başkan sizin partiniz her yerde her gün ayrı konuşuyor, isterseniz bir sağınıza solunuza kulak verin.
birisi 4 hafta önce
en azından teröristlerle birlik değiller
CHP 4 hafta önce
TÜRKIYENIN DEMIRI,CIMENTOSU CHP.
KULA KULLUK EDENE YAZIKLAR OLSUN.
ATATÜRKÜ SAYGI VE MINNETLE YAD EDIYORUM.RUHU SAD OLSUN.
insan 4 hafta önce
demirtaşın içerde olması vicdanımı sızlatıyor dedi bir hafta önce.. hepsi terörist ve belliki sizde onların kullrısınız
Fuat 4 hafta önce
acaba CHP olmasaydı, 20 yıldır yaptığınız yanlışlıkları kimin üzerine atacaktınız
adı lazım değil baş harfi İ 4 hafta önce
chp keşke güzel bir şey yapsaydı da o konuşulsaydı canım ya:))))))))))))))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@