banner572

AK Parti'de acil toplantı çağrısı

AK Parti Trabzon'da acil toplantı çağrısı yapıldı.

Trabzon 26.06.2019, 20:30
AK Parti'de acil toplantı çağrısı

Haber61/Haber Servisi

AK Parti Trabzon İl Yönetimi toplantı kararı aldı. Bu akşam saat 21.30’da yönetim tüm kurulu tüm üyeleri il binasında toplanacak. İl Başkanlığından SMS ile yöneticilere gönderilen mesajda, “Bu akşam 21.30’da il yönetim kurulu toplantısı yapılacaktır. Toplantıya katılımın eksiksiz ve mazeretsiz olması önemle rica olunur. İl Başkanı Haydar Revi” ifadeleri kullanıldı.

Alınan bilgiye göre Büyükşehir Belediyesi ile ilgili basında yer tutan haberlerin gündeme geleceği öğrenildi.


Yorumlar (13)
servet saka 2 yıl önce
Hey gidi haydar revi 20 yıldır oy verdim üyesi olduğum halde 1 defa oraya geldim koltukdan kalkıp bakamadınız bundan sonra akp oy yok
Trabzonlu Hayati dayı 2 yıl önce
Sayın Murat zoroğlu ve Ahmet m.genç Trabzon şehrine hiç birşey veremez,istifa etmeleri gerekir,Verdikleri hiç bir vaat ve sözü yerine getiremezler,
Trabzon İçin 2 yıl önce
Trabzon sahipsiz değildir.sadece ilgisiz bırakılıyor buda medyanın ve üst düzey yöneticilerin çok suçu var menfaatleri için şehrin yok oluşunu izliyor.hiç kimse unutmasın ki kıyakçılığın sonu,ayakçılıktır.
Sene1983 2 yıl önce
Gümrükçüoğlunu mum yakın arayın... Nezaketten anlamayan sizlere müstehak....
Enes Uzun 2 yıl önce
Vur neşteri başkan inlesin yamyamlar
Vatandaş 2 yıl önce
Ahh trabzon ah bu adamlar trabzonda akpartiyi bitiriyor kimse bunun farkında değil sanırım. Murat zorluoğlu kendi ağzıyla diyor benim partiyle işim yok diye unuttuğu birşey var bugün o koltukta oturuyorsa akparti sayesinde.
Selim sis 2 yıl önce
Bazı arkadaşlar bozulmuşlar nedendir bilmem herhalde kendileri birşey yiyemedi isyana bağlamış kendileri ????????????
Murat 2 yıl önce
İnsanlar ölüyor akp de bitebilir bitecek yani. Hizmet eden partiler insanlar olur bulunur. Bu giderse mahfoluruzu bir kere kafadan silmek lazım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@