banner556

Adnan Günnar koronavirüs aşısı oldu

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar koronavirüs aşısı oldu.

Trabzon 14.01.2021, 16:21 14.01.2021, 16:59
Adnan Günnar koronavirüs aşısı oldu

Salgınla mücadelede büyük önem taşıyan aşı çalışmaları Türkiye’de öncelikle Sağlık çalışanlarının aşılanmasıyla bugün itibariyle başladı. Bu kapsamda Diş Hekimi ve Ortodonti uzmanı Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar’da Fatih Devlet Hastanesinde 14 Ocak 2021 tarihinde aşı yaptırdı.

Aşı olduktan sonra açıklama yapan Mv. Günnar; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de uzun zamandır etkisini gösteren ve alışkanlıklarımızda ve sosyal yaşantımızda köklü değişikliklere neden olan Covid-19 hastalığıyla mücadelede bugün itibarıyla çok önemli bir aşamaya gelmiş bulunuyoruz. Hastalığın tamamen bitmesi ve yeniden eski günlerimize dönebilmemizde Maske, Mesafe ve Temizlik kurallarına titizlikle uymanın yanısıra aşılama en etkili yöntem olacaktır. İlk etapta Sağlık Çalışanları ve daha sonra da Sağlık Bakanlığımızın programı kapsamında öncelik sırasına göre toplumumuzun geri kalan kısmının aşılanması sonunda inşallah bu hastalıktan kurtulacağımıza inanıyorum. Akrabalarımız, dost ve arkadaşlarımız olmak üzere hemşerilerimizle yeniden bir araya gelerek sıcak ve samimi ortamlarda sohbet edeceğimiz, hoş vakit geçireceğimiz günlere kavuşmayı Allah’tan (c.c.) niyaz ediyor, salgınla mücadelede cansiperane çalışan tüm Sağlık Çalışanlarına tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (6)
davut 6 gün önce
Yeni mi bu milletvekilimiz? Hayırlı olsun, umarım iyi izmetler yapar.
Ali KAYA 6 gün önce
Aşıyı nereden buldu? Aktif doktorluk yapmıyor ki. Aşı hususunda sıradan bir vatandasştan ne farkı var?
serdar 6 gün önce
randasyonlu çayı içen bakan geldi aklıma...
Hımm 6 gün önce
Şimdi sayın vekil salgın döneminde aktif doktorluk yapmış mı? Salgında yardımcı olmuş mu? Ya böyle her diploması olan aşı mı olacak yoksa gerçekten aşı olması gereken sağlıkçılara ne zaman sıra gelecek? Yazık.
Ts 6 gün önce
Böyle bir saçmalık yok doktorluk mesleğinden istifa edip milletvekili olan birinin aşı olması bence bu tüm vatandaşa haksızlık
Cuma 4 gün önce
Millet ne zaman asi olacak bilgi veren yok yeteri kadar asi yok ancak kendinize yeter asi millet beklesin dursun bilgi veren yok 65 yaş ne zaman asi olacak mezardaki asi olacak?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@