banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Adnan Günnar'dan Ramazan Bayramı mesajı

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar'dan Ramazan Bayramı mesajı.

Trabzon 23.05.2020, 19:22 23.05.2020, 19:26
Adnan Günnar'dan Ramazan Bayramı mesajı

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Bayramların birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, kardeşlik, yardımlaşma ve paylaşma duygularının en yoğun yaşandığı müstesna günler olduğunu ifade eden Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, “Ülkemiz bir yandan Covid-19 salgını ile mücadele etmeye devam ederken diğer yandan başta ekonomi olmak üzere , yatırım ve projelerine hız kesmeden devam etmekte ve 2023 hedeflerine ulaşabilmek amacıyla canla başla çalışmaya devam etmektedir" dedi.

Milletvekili Günnar; “Covid-19 salgın hastalık nedeniyle bu yıl Ramazan ayını evlerimizde geçirmek zorunda kaldık. Camilerimizde Cuma ve Teravih namazlarımızı kılamadık. Bu bayramda anne, baba ve yakın akrabalarımız olmak üzere arkadaş ve dostlarımızla bayramlaşamayacağız. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinin bile çaresiz kaldığı, büyük sıkıntılar yaşadığı bir dönemde, ülkemiz çok şükür bu salgını güçlü sağlık sistemi ve fedakarca çalışan sağlık personeli sayesinde çok başarılı bir şekilde yürütmüş ve salgını kontrol altına almayı başarmıştır. Alınan tedbirlere ve konulan kurallara bir süre daha uymamız halinde güzel günler yakındır’’ dedi. 

Milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla üstesinden gelemeyecek hiç bir sorununun olmadığını ifade eden Günnar, ‘’Yeniden birlik ve beraberlik içerisinde bir araya gelerek coşkuyla kucaklaşacağımız nice bayramları yaşayabilmek dileğiyle Milletimizin Mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, Bayramın milletimize ve tüm İslam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Adnan Günnar'dan Ramazan Bayramı mesajı


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@