banner556

Açıklama geldi! Trabzon'da randevusuz işlem yapılmayacak

Trabzon Tapu ve Kadastro 9.nucu Bölge Müdürlüğü'nden koronavirüs önlemleri.

Trabzon 18.03.2020, 09:09
Açıklama geldi! Trabzon'da randevusuz işlem yapılmayacak

Haber61 – Haber Servisi - Trabzon Tapu ve Kadastro 9.nucu Bölge Müdürlüğü Koronavirüse karşı tedbir alarak randevusuz işlem yapılmayacağını duyurdu.

Kadastro 9.nucu Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Genel Müdürlüğümüzün aldığı tedbirler doğrultusunda Covid-19 (corona) virüsü ile etkin mücadele sağlanabilmesi, halkımızın ve personelimizin sağlığının korunabilmesi amacıyla 18.03.2020 tarihinden itibaren;

Tapu ve Kadastro Müdürlüklerine yapılacak olan başvurular Web-tapu sistemi üzerinden (https://webtapu.tkgm.gov.tr), işlem(randevu) talepleri ise(yabancı uyruklu kişiler dahil) Alo-181 çağrı merkezi aracılığıyla veya www.tkgm.gov.tr adresinden online olarak yapılacak olup, Tapu ve Kadastro müdürlüklerine randevusuz, manuel olarak yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Ayrıca Web-tapu sistemi üzerinden alınan başvurularda vatandaşlarımız sadece imza aşamasında müdürlüklerimize geleceğinden bu yöntemin seçilmesi kendilerine kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır. 

Online başvurusu alınan işlem sahipleri Tapu Müdürlüklerindeki bekleme salonlarına randevu saatinde kabul edilecektir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına randevu saatinde müdürlüklerde olunması önem arzetmektedir.

Yabancı uyruklu talep sahiplerinin her türlü mevzuat ve vatandaşlığa ilişkin bilgi talepleri www.yourkeyturkey.gov.tr üzerinden karşılanacaktır.”
 

Yorumlar (1)
komeralı 11 ay önce
insanlar virüs dinlemiyor akın ediyorlar daireye düşmüşler mal derdine. doğru bir karar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@