7m


7m

hyundai

7 yıldır aranıyordu Trabzon’da yakalandı

Ağrı’da Kobane olayları nedeniyle 7 yıldır aranan şahıs Trabzon’da yakalandı.

Trabzon 31.05.2021, 14:50
7 yıldır aranıyordu Trabzon’da yakalandı

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışma ile Ağrı’da 2014 yılında meydana gelen ve Kobane olayları olarak adlandırılan eylemde, yüzü kapalı bir şekilde elinde taş ve sopayla eyleme katılan ve kamu binaları ile iş yerlerine zarar verdiği tespit edilen Ö.A. isimli şahıs yakalandı.

TEM Ekipleri tarafından Ortahisar ilçesinde yakalanan şahıs gözaltına alındı.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü2nden yapılan açıklamada "Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülmekte olan soruşturma kapsamında 06/07 Ekim 2014 tarihinde meydana gelen ve kamuoyunda Kobane Olayları olarak bilinen eylemlere yüzü kapalı bir şekilde elinde taş ve sopayla katılıp, kamu binalarına ve işyerlerine zarar verdiği kamera görüntülerinden tespit edilen Ömer ATAMAN Ağrı-Patnos isimli şahıs ilimiz Ortahisar ilçesinde TEM ekiplerince yakalanarak gözaltına alınmıştır" ifadeleri kullanıdı.


Yorumlar (8)
Hayat 1 yıl önce
Bazi şeylerin doğrularini bilmeden ileri geri konuşmayalim lütfen eğer 7 yildir araniyo olsaydi 7 yil boyunca yolculuk yapilirken hiç mi görülmedi kimlik gösterildiği zaman niye yakalanmadi milletin hayatiyla oynamayin 7 yil önce 17 yaşinda olan bu kişi çocuk kafasiyla yaptiği bazi şeylerden dolayi suçlanmamali ve siz hemen linç etmeye alişmişsiniz bazen karşinizdakini sorgulamayi deneyin.
By Hacı 1 yıl önce
Madem 7 yıldır araniyordu bu askere gitmedimi bu hiç yolculuk yapmadimi hicmi kimlik sorulmadı hiç mi hastaneye gitmedi mi yalan yanlış haberlere kanıp on yargılı konuşmayın peygamber efendimizin dediği gibi guzunuzle görmediğiniz şeyin arkasından konuşmayın ... .!!!
Türkiyem 1 yıl önce
Bilip bilmeden saçma sapan yorumlarda bulunmayın suçsuz bir insana hain diyemessiniz
Kenan 1 yıl önce
Güzel trabzonum da senin gibi hainlerin ne işi var. İyice araştırın bu Trabzonda yakalandığına göre bunun yandaşlarıda var kökten temizleyin bu hainleri
Araklı 1 yıl önce
Trabzon
Ağrının arka bahçesi oldu
Yakında baş kaldırırsalar hiç şaşmayalım.
ASLAN 1 yıl önce
bizim tembel eşşekler çalışmazsa ortalığı kekolar sarar arka bahçe değil ön bahçe olurlar.ağa çokya ameleliği beğenmiyorlar.
Bilenbiri 1 yıl önce
Demirtaş niye içerde , suçu ne ....!
Kemal 1 yıl önce
Demirtaşa dışardamı olacaktı o katliamın baş sorumlusu odur
Herkes hakkettiği cezayı yatmalıdır bu ülke üç beş adam dan korkmaz ağababaları gelsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@