7m

7m

hyundai

164 anne, Şehit Eren Bülbül’ün annesi ile buluştu

Trabzon'un Çaykara ilçesinde eğitim gören 1300 öğrenci ile 164 anne Eren Bülbül'ün annesini ziyaret etti.

Trabzon 16.02.2022, 23:43
164 anne, Şehit Eren Bülbül’ün annesi ile buluştu

Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de teröristlerin şehit ettiği Eren Bülbül’ün öyküsünü anlatan İyi ki Varsın Eren: Kesişme filmini Çaykara ilçesinde eğitim gören 1300 öğrenci ile 164 anne seyretti.

Çaykara Kaymakamlığı ve Çaykara Belediyesi tarafından organize edilen ve etkinlikleri Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi etkinlikleri kapsamında Çaykara İlçesinin ayrı mahallelerinden gönüllü 164 anne Trabzon’a getirilerek Eren filmini izledikten sonra Maçka İlçesi Köprüyanı Mahallesine giderek Şehit Eren Bülbül’ün kabrinin başında annesi Ayşe Bülbül ile buluştular. Şehit Eren Bülbül için Kur’an okuyarak dua ettiler.

Organizasyon kapsamında Çaykara İlçesinde ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören toplam 1300 öğrenci sinema filmi ile buluşturuldu. Öğrenciler Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 8 günlük planlama kapsamında gruplar halinde Trabzon’a taşınarak Şehit Eren Bülbül filmi ile buluşturuldu.


Yorumlar (2)
a.y 3 ay önce
Bir Ananın yüreği yanar ,diğerleri şov peşinde
desteptul.... 3 ay önce
su guzelim cocugu siyaset malzemeside yaptiniz .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@