11 Aydır Azerbaycan’da tutsak tutulan Trabzonlu tır şoföründen mesaj var!: Buradan çıkmak istiyorum!

Azerbaycan'da tutsak kalan Trabzonlu Hacı Öztürk, yayınladığı video ile Türkiye'deki yetkililerden yardım istedi.

banner432

Azerbaycan’a yük getiren Trabzonlu tır şoförü Hacı Öztürk 11 aydır keyfi olarak tutsak tutulduğu azerbaycan’dan mesaj yolladı.

Azerbaycan’da uygulanan gümrük prosedürleri, ülkeye yük götüren tır şoförlerinin yük sahibinin izni olmadan ülke dışına çıkamaması nedeniyle Türk şoförleri adeta Azerbaycan’da rehin hayatı yaşıyor. Bu sıkıntının bir kurbanı da 11 aydır Azerbaycan’da tutsak hayatı yaşayan Hacı Öztürk. Öztürk hem Azerbaycan’da hem tutsak hem de mahkemelik.

Hacı Öztürk, yaşadığı sıkıntıyı ve yardım çağrısını bir video ile dile getirdi ve “ Artık buradan çıkmak istiyorum” sözlerine yer vererek yetkililere seslendi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 12:28

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merveozturk
Merveozturk - 1 ay Önce

Babam kacak mal felan tasimiyordu yuk getirdi turkiyeden oraya yukun sahibi parasini vermedi mahkemelik oldular. Mahkemeyi kazandi fakat genede gondermiyolar.Bilmeden yargilamayin !

6161
6161 - 1 ay Önce

Azeri değilmi sıkıştıklarmi iki devlet bir millet oluruz.alayi hırsız hemserim Allah yardımcın olsun.

Atasoyy
Atasoyy - 1 ay Önce

Adın ve kendin gbi kaçakcimi sandın lan onu sen . Alın teriyle para kazanan adam gibi adam . Biz burda rehin tutsak dünya ayağa kalkar ama bizde kimsenin yernden kipirdadigi yok . Alayinin Allah belasini versin. Bu adamin ailesni perişan etmenin kimsenin hakkı yok...

Kaçakçu
Kaçakçu - 1 ay Önce

Kaçak mal mı taşıyordu hemşerum

mahmuTS
mahmuTS - 1 ay Önce

hem adamın parasını vermiyorlar hemde rehin tutuyorlar.böyle barbarlık olmaz.sizde azerbaycana mal falan götürmeyin

şenol
şenol - 1 ay Önce

Azeriler bence çok tekin insan değiller . Allah yardımcın olsun hemşerim inşAllah tez zamanda kurtulursun hiç kimse bir şeyi net bilmeden kimse hakkında ön yargılı davranmasın sonuçta hepimiz insanız adam ekmek parası için gitti neyle karşılaştı .

TrabzonLee
TrabzonLee - 1 ay Önce

Azerbaycan tamamen böyle hantal bürokratik uygulamalarla dolu bir ülke ve Özal'ın deyimiyle memurları da gayet ''işini biliyorlar''.Tırcı amcamız umarım kısa sürede oradan kurtulur.

Atasoyy
Atasoyy - 1 ay Önce

İşini yapan ekmeğini kazanan adam gibi adam. Dalga gecer gbi nedir la kacakcilikmi yapyodn hemşerim dyosn bizim burda rehin tutulsalar dünya ayağa kalkar adam 1 senedir rehin tutuluyor bunun ailesi yokmu dye düşünen yok alayının Allah belasını versin kimsede yargilamadan dinlemeden konuşmasın