100 yıl garantili Fiberglass mezarlar Trabzon'da satışa sunuldu

Trabzon'da satışa sunulan polyester mezarlar ucuzluğu ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor.

Trabzon 27.04.2021, 11:45 29.04.2021, 09:14
100 yıl garantili Fiberglass mezarlar Trabzon'da satışa sunuldu

Doğu Karadeniz’de ilk kez Trabzon’da satışa sunulan fiberglass mezarlar ilgi çekiyor. Fiyatının ucuzluğu ve ömrü mermer mezar türlerine göre daha uzun olan polyester (fiberglass) mezarlar Trabzon’da satışa sunulurken kurulumu da çok kolay olduğu belirtildi.
Son zamanlarda öne çıkan polyester (fiberglass) mezarlar tek parça olduğu için tahrip olmuyor. Polyester mezarların fiyatının ucuzluğu, ağır olmaması, montajının kolay olması ve ömrünün uzun olması diğer mermer mezar türüne göre öne çıkan özelliklerinden.

Kayseri’de imal edilen fiberglass mezarları Trabzon’da satışa sunduklarını belirten Orhan Yılmaz henüz deneme aşamasında olmalarına rağmen mezarların oldukça ilgi çektiğini söyledi. Normal mermer mezar fiyatının neredeyse yarı fiyatı olan fiberglass mezarların 100 yıl garantisi olduğunu belirten Yılmaz, kurulumu da çok kolay olduğunu söyledi. Yılmaz, “Hem bütçeye uygun hem dayanıklı ve pratik kuruluyor. Deneme aşamasında olmamıza rağmen çok ilgi görüyor çok beğeniliyor. Sağlamlığı garantisi olduğu için sorun olmuyor. Kayseri’de imal ediliyor fabrikadan sipariş üzerine geliyor. Trabzon’da ilk kez satışa sunuluyor. Malzemesi fiber, gemilerde kullanılan fiberden yapılmış güneşe, suya karşı dayanıklı. Herhangi bir sıkıntısı yok 100 yıl garantisi var" dedi.

Vatandaşlarda ilk kez hazır mezar gördüklerini belirterek görüntüsünün gayet iyi olduğunu söylediler.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
davut 5 ay önce
Ahahah bu ne ya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@