En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Trabzon halkı Belediye Başkan Adaylarının projeleri için ne düşünüyor

Trabzon 21.03.2019, 11:26

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi Belediye Başkan Adayları projelerini açıklamaya devam ediyorlar. Haber61 olarak açıklanan projelerin sokağa yansımasını araştırdık. Bir çok vatandaşın vaat edilen  projeler hakkında fazla bilgi sahibi olmadığı görülürken, genellikle isimler üzerinden tercihlerini kullanacağı görüldü. Ayrıca vatandaşlar belediye başkan adaylarının vizyon projelerinden daha çok Trabzon'un temel sorunlarına önem verdiği görüldü.

Yorumlar (6)
emrah 2 yıl önce
TRABZON ŞEHRİNİN DURUMUNU ÖZETLİYİM MÜTHİŞ BİR İÇ GÖÇ ALMIŞ HER ARA SOKAĞIN DA AKŞAMA KADAR ÇAY OCAKLARIN DA OTURAN GENÇ VE ORTA YAŞ İŞSİZ İNSANLAR BİTMEK BİLMEYEN TRAFİK ÇİLESİ VE HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ MEYDAN PARKIN ORTASIN DA KEMENCE ÇALIP HORON OYNAYAN BİR ŞEHİR AĞLANACAK HALİN VAR TRABZON.......
furkan61 2 yıl önce
AKP nin her yerde olduğu gibi Trabzon'da`da kaybetmesi gerekir akıllanması gerek.
tsat 2 yıl önce
Trabzon Botanik yapılmış Botanik parkı görmesek işin mahayetini bilmesek derizki çok güzel.Fakat gel görki Kabaca yapılmış ve Botanik olmak için çok mesafe katetmesi gereken bir alan.Bitkiler konusunda ip çekip ağaçları dikmekle olmuyor.Bitkilerinde bir mimari tarzı var .Bunu uygulayacak profosyonel ekibe ihtiyaç var.Bütün projelerde şunu görüyoruz.Sunulan projeyle yapılan arasında uçurum farkı var .Buda işin ehli insanların görev almamasındandır.
mehmet adıvar 2 yıl önce
botaniğe 11 milyon para harcanmış eski parayla 11 trilyon tl.
abdul 2 yıl önce
trabzonda yaz geldi turistler geldikleri gibi kacacaklar plajlara trabzonda plaj yok aksam karanligi ile kink konk filmi gibi oluyor karanlik sehir araba söferleri kornaya tuslayamiyor korkudan trabzon büyük bir huzur evi yaslilar icin ne billardo salonlari var hic kocaman bir sifir sozial hayat
ss 2 yıl önce
karadeniz bölgesi olarak en iyi sahil e sahibiz ama gel gör ki stad yapılacak diye dolum oldu ve hala olmaya devam ediyor sahil diye bir şey kalmadı lütfen bu yetkilileri izmir kordon a bi ziyaret amaçlı gönderip oraları inceleyip buralarda aynı seyleri yapmalarını istiyoruz biz trabzonda gerçekten bir şey görmeden yaşıyoruz. insanların yapacak uğraşacak meskulıyetı yok ve gençler uyuşturucu bataklığında İnsAllah herşey düzelir .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@