Trabzon elektrik faturası ödeme ve AKSA borç sorgulama

Trabzon elektrik faturası ödeme ve AKSA borç sorgulama

Trabzon elektrik faturası ödeme işleminizi AKSA merkezinden yapabildiğiniz gibi online olarak da yatırabilme imkanına sahipsiniz..

AKSA'nın resmi sitesine giriş yaparak tesisat numaranızla elektrik faturası sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir.  Ayrıca online olarak yapabileceğiniz başka işlemler de bulunuyor. Üye girişi yapılarak  borç bilgilerinizi öğrenebilir, online endeks bildirimi gerçekleştirebilirsiniz. Online hizmetlerden yararlanmak tamamen ücretsiz.. Üye olmak üzere kurumun internet sitesi üzerinden kayıt formu doldurmanız gerekmektedir. Eğer daha önce üyelik yapmışsanız sadece kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacak.

Trabzon Elektrik Faturası Ödeme ve Borç Sorgulama işlemi için bu linki kullanabilirsiniz; http://online.coruhaksa.com/

Ayrıca anlaşmalı bankalar aracılığıyla da Trabzon elektrik fatura ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİNTİLERİ CEBİNİZE GELECEK

Çoruh EDAŞ’tan yapılan açıklamada, abonelerin planlı elektrik kesintilerinden haberdar olmalarını sağlayacak  akıllı telefon uygulamasını kullanarak Android ve App Store Mağazalarından ücretsiz indirilecek “Planlı Elektrik Kesinti Uyarı” programı ile cep telefonundan bilgi sahibi olabilecekleri bildirildi.

Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: Çoruh EDAŞ olarak elektrik dağıtım hizmeti verdiğimiz Trabzon, Rize, Giresun, Artvin ve Gümüşhane illerindeki tüketicilerimiz, akıllı telefon uygulamasını kullanarak planlı elektrik kesintilerinden haberi olabilecek. Google Play ve App Store marketlerden indireceğiniz ücretsiz bir uygulama olan “Planlı Elektrik Kesinti Uyarı” programını telefonlarına yükleyen kullanıcılar Ülke ve dağıtım bölgemiz genelinde yapılacak olan planlı enerji kesintilerinden anında haberdar olmaktadır.

Tüketicilerimizin tedarikine sunulan elektrik enerjisinin kalitesini arttırmak ve oluşabilecek elektrik arızalarının önüne geçebilmek amacıyla bakım, onarım, yenileme ve kapasite artışı gibi yatırım çalışmaları esnasında yapılan planlı enerji kesintileri 48 saat öncesinden 444 9 186 çözüm merkezimiz, kamu kurum ve kuruluşları, yerel ilanlar, basın-yayın kuruluşları yoluyla ve www.coruhedas.com.tr web sitemizi ziyaret eden kullanıcılara duyurulmaktaydı.

Android ve App Store Mağazalarından indirilecek bu yeni ve küçük uygulama çalıştığında konumunuzu tespit ederek hangi elektrik dağıtım bölgesinde iseniz o bölgede yapılan planlı kesintiyle ilgili 48 saat öncesinden uyarı vererek kesintinin başlangıç ve bitiş zamanı, kesintinin nedeni belirtilmektedir.

Böylece mesken aboneleri, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, üretim yapan ticarethane ve sanayi kuruşları meydana gelecek olan bu tür kesintilere karşı daha hazırlıklı olacaktır.

banner426

banner443

banner441