Trabzon'daki otobüs kazası kameralarda

Haber61 - Haber Servisi - Tuncay Lakot - Trabzon'da kamyonun belediye Otobüsüne çarpması sonucu 9 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre Trabzon’un Ortahisar İlçesi Deliklitaş mevkiinde viyadük üzerinde seyri halinde bulunan 61 BEJ 472 plakalı belediye otobüsüne aynı istikamette bulunan 34 KP 1177 plakalı kamyon arkadan çarptı.

Kazada kamyon sürücüsü Mehmet Uçar ve belediye otobüsünde yolcu olarak bulunan Züleyha Yavuz, Emriye Gülen Yıldız, Badişan Uzlu, Güner Nadir, Arif Demir, Ümmehan Öztürk, Rümeysa Kütük, Kezban Emirzaoğlu olmak üzere toplam 9 kişi yaralandı. 

Olay yerine çağırılan 112 Acil Sağlık Ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis ekipleriş olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 7 ay Önce

Belediye otobüslerinde emniyet kemerinin olmamasının nasıl sonuçlandığını hep beraber görüyoruz değil mi? Sürücülerin emniyet kemeri var da yolcunun neden olmasın? Sözüm hepsine değil ama bazı otobüs şoförlerimiz maşAllah yarış pilotluğuna soyunmuş. Otobüsü limitlerde sürüyorlar. Böyle yıpratarak kullanırlarsa otobüsler de tabiki sık sık arızalanır. Ayriyeten şoför böyle hızlı sürdüğünde bizim hiç bir güvencemiz yok. Emniyet kemeri olsa biraz daha rahat olacağız ama maalesef. Bunun dışında birde uyuşuk uyuşuk sürenler var. Sabah işe geç kalıyoruz. Normal sürenlerden Allah razı olsun. İşleri zor. Allah kolaylık versin.

ortahisar
ortahisar - 7 ay Önce

Bu çöp kamyonu sahil yolunda sefer atan kamyon ise ucuz atlatılmış bence eğer değilse de daha beteri yolda demektir. Çok hızlı kullanılıyor çünkü. Yaralılara geçmiş olsun.

Arsun
Arsun - 7 ay Önce

Tüm kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimisi iletiyoruz bu görüntüler dediği anlaşılıyor ki emniyet kemerinin dediğinde önemli olduğunu emniyet kemeri sadece minibüslerde değil belediyede ofislerinde olması gerektiğini bir kez daha anlamış olduk

Arsun
Arsun - 7 ay Önce

Tüm Yolcularımıza iki düşüyorsun dileklerimizi iletiyoruz bu görüntülerden anlıyoruz ki emniyet kemeri ne denli önemli olduğunu sadece minibüsleri değil belediye otobüslerinde bu emniyet kemerlerini zorunlu hale getirmesini istiyoruz

Kadri cabri
Kadri cabri - 7 ay Önce

Kazada yaralılara Allah acil şifa versin

Yılmaz
Yılmaz - 7 ay Önce

Tüm araçlarda emniyet kemeri zorunlu iken, otobüslerde emniyet kemerinin olmaması büyük bir sorundur. ????

banner393