Gümrükçüoğlu'ndan Trabzon'un ilçesine yatırım müjdesi

Başkan Gümrükçüoğlu yatırım müjdesi verdi 

Tonya 27.11.2017, 13:12
Gümrükçüoğlu'ndan Trabzon'un ilçesine yatırım müjdesi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Tonya ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek Tonyalılarla uzun süre sohbet eden Gümrükçüoğlu, Tonya’ya kapalı pazaryeri, kapalı otopark, çok amaçlı salon (modern düğün salonu) kazandıracaklarını söyledi.

Pazaryeri, otopark ve çok amaçlı salonun Tonya’nın zaruri ihtiyacı olduğunu bildiklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Trabzon’umuzun 18 ilçesinde halkımızın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Tonya’mızda da önemli bir yatırım gerçekleştirmiş olacağız” dedi.

Ziyaretlerinde Tonyalıların sorularını da ayrıntılı şekilde yanıtlayan Gümrükçüoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin geleceği için birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Türkiye’nin büyümesinden rahatsız olan şer güçlerinin her türlü oyunu oynadığını ifade eden Gümrükçüoğlu, “Bundan önce tüm oyunlarını bozduğumuz gibi bundan sonra da şer güçlerinin oyunlarını yanlarına bırakmayacağız. Bizler bir ve beraber olduğumuz sürece kazanan her daim devletimiz ve milletimiz olacaktır” dedi. 
 

Yorumlar (4)
davut 3 yıl önce
Ya bu kadar yapmacık olunur. Bu arkadaş 7 yıldır belediye başkanı ama son bir aydır gezmeye başladı. Aman arkadaşlar dikkat edelim, başkan buraların yabancısıdır kaybolabilir, yanından ayrılmayalım
murat 3 yıl önce
merkez ilçeler bitti sıra onlara geldi.
Ali verdi 3 yıl önce
Milleti kandırmayın.
Trafikte eziyet çekiyoruz. Yazın daha fena olacak. Bu sorunu çözün. Siz hiçbirşey yapamazsınız
aydın yılmaz 3 yıl önce
Başkanımız bir tanedir. Kıskananlar çatlasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@