Trabzon Tonya Kaymakamı, Trabzon protokolünü bir araya getiren görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Trabzon Tonya Kaymakamı Muhammet İkis, Kantarcı ailesinin kızı Avukat Nisanur Kantarcı ile görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Siyaset, bürokrat, sanat, iş dünyasını bir araya getiren düğün merasimi nikah töreniyle başladı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun kıydığı nikahın şahitliklerini Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, TİSKİ Genel Müdürü Ali Teketaş, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Ataman, Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Çanakçı Kaymakamı Yusuf Beran Vuran, Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, İş insanı Yavuz İçmeli, Av. Nurgül Cora, Av. Burçak Kalay, Hakim Nida Tandoğan yaptı.

Nikah törenine katılamayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu,  Muhammet Balta, Adnan Günnar, İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, telgraf göndererek çifti tebrik etti.

Kaymakam İkis ile Av. Kantarcı’nın nikah töreninin ardından aile cüzdanını vermek için mikrofonu eline alan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu yaptığı konuşmada “Üzüntüler paylaşıldıkça azalır, sevinçler paylaşıldıkça çoğalır. Bugün İkis ve Kantarcı ailelerinin en mutlu anlarından birisi. Resmi şahidi bol ama fahri şahidi çok daha fazla olan bir nikaha hep birlikte katılmış olduk. Allah hayırlı ve mübarek eylesin. Tebrik ediyorum.” dedi.

Vali Ustaoğlu, konuşmasının sonunda “Bizim geleneklerimize göre bu aile cüzdanını en iyi şekilde muhafaza edeceğine inandığım gelin kızımıza veriyorum.” diyerek aile cüzdanını Nisanur Kantarcı’ya verdi.

Trabzon Havalimanı yeni turizm sezonuna hazırlanacak Trabzon Havalimanı yeni turizm sezonuna hazırlanacak

Tonya Kaymakamı görkemli bir düğünle dünya evine girdi

Tonya Kaymakamı görkemli bir düğünle dünya evine girdi

Tonya Kaymakamı görkemli bir düğünle dünya evine girdi

Tonya Kaymakamı görkemli bir düğünle dünya evine girdi

Tonya Kaymakamı görkemli bir düğünle dünya evine girdi