banner556

Yaylada dev salıncak keyfi

Tokat’ın Reşadiye ilçesinde yaylada kurulan dev salıncağa binenler farklı bir heyecan yaşıyor.

Tokat 13.08.2020, 14:05
Yaylada dev salıncak keyfi

Tokat’ın Reşadiye ilçesine bağlı Berketli beldesi Çakraz yaylasına kurulan dev salıncak ilgi görüyor. Bin 260 rakımlı yaylaya Dernek Başkanı Musa Şahin ve yönetiminin girişimleriyle kurulan salıncağa vatandaşlar ücretsiz olarak binebiliyor. Tokat - Ordu il sınırında bulunması nedeniyle her iki ilden de vatandaşları ağırlayan yaylada, başta çocuklar olmak üzere heyecan yaşamak isteyenler salıncak keyfi yaşıyor. Geniş otlakları olan doğal manzarası ile görenleri mest eden yaylada salıncağa binenler farklı bir heyecan yaşıyor.


Ailesi ile birlikte bölgeyi gezen vatandaşlardan Murat Gölgeç, tavsiye üzerine geldiklerini yaylada doyasıya eğlendiklerini söyledi. Adrenalin yaşamak isteyenlere salıncağa binmeleri tavsiyesinde bulunan Görgeç, “Çevre il ve ilçelerden buraya gelenler çok fazla. Bizler de tavsiye üzerine geldik, memnun kaldık. Buraya gelen bir daha gelmeyi mutlaka istiyor. Ben de gelmek isteyenlere tavsiye ederim” diye konuştu.

Yorumlar (1)
HORDOGOPLU 6 ay önce
Meclis kararı ile yasaklanan salıncak ların kurulmasına nasil tokat belediyesi müsaade ediyor . Birde davet ediyorsunuz gelin yüksek salıncaklara binin sonra düşün oranızı buranızı kırın Öyle mi ????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@