alexa metrics

banner560

banner572

Toplumsal Çözülme Ne Demektir? Toplumsal Çözülme TDK Anlamı Nedir?

Toplumsal Çözülme kelimesini ilk kez duymuş ve anlamını merak ediyor olabilirsiniz. Toplumsal Çözülme ne demektir, Toplumsal Çözülme TDK anlamı nedir? Sorularınız için doğru bilgiyi buradan edinebilirsiniz. 

TDK Sözlük Anlamı Nedir 19.11.2021, 02:17
Toplumsal Çözülme Ne Demektir? Toplumsal Çözülme TDK Anlamı Nedir?

Türkçe’de bir çok kelimeyi ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Bunlardan birisi de Toplumsal Çözülme kelimesi olabilir. Toplumsal Çözülme ne demektir, ne anlama gelir? Toplumsal Çözülme TDK anlamı nedir? Merak ettiğiniz soruların yanıtını burada öğrenebilirsiniz.

Türkçe’de bir çok kelimeyi bildiğimiz gibi bir o kadar da bilmediğimiz, yeni karşılaştığımız kelimeler, terimler bulunmaktadır.  Bu kelimeler bize oldukça yabancı gelirken araştırma gereği duyar ve ne olduğunu anlamak isteriz. Bu kelimelerin anlamlarına dair Türk Dil Kurumu açıklama getirmektedir.  Toplumsal Çözülme nedir sorusuyla ilgili cevap da buna göre düzenlenmiştir. Bu sayfada yer alan bilgiler TDK sözlüğüne göre düzenlenmiştir.

Toplumsal Çözülme Ne Demektir? Toplumsal Çözülme TDK Anlamı Nedir?


TOPLUMSAL ÇÖZÜLME NE DEMEKTİR? TOPLUMSAL ÇÖZÜLME TDK ANLAMI NEDİR?

TDK’ya göre Toplumsal Çözülme  “ Birbirine bağlı kişiler veya gruplar arasında amaca ulaştıracak görevlerin yapılamaması sebebiyle ilişkilerin bozulması. " anlamına gelmektedir.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@