7m

Çapkınoğlu

Sürmene’de serinlemek için denize giren genç boğuldu!

Trabzon'da serinlemek için denize giren iki kardeşten biri hayatını kaybetti.

Sürmene 12.08.2019, 16:21
Sürmene’de serinlemek için denize giren genç boğuldu!

Trabzon’un Sürmene ilçesinde serinlemek için denize giren iki kardeşten biri boğularak hayatını kaybetti. 

Olay, bugün öğle saatlerinde Sürmene sahil yolu mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, serinlemek için denize giren iki kardeş yüzdükleri sırada bir anda gözden kayboldu. 

Olayın duyulmasının ardından Sürmene Arama Kurtarma (SÜRAK) ekibi hemen olay yerine gelerek arama çalışmasına başladı. Denizden kısa sürede çıkarılan Muhammed Ali Balcı (17) ve Ebubekir Balcı (15) sahilde bekleyen 112 ekiplerine teslim edilirken hastaneye kaldırıldı. 

Kardeşlerden Ebubekir Balcı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, Muhammed Ali Balcı hayati tehlike kaydıyla Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. 

Olayla ilgili inceleme sürüyor. 

Sürmene’de serinlemek için denize giren genç boğuldu!


Yorumlar (7)
Kdz 61 3 yıl önce
Yazık ya ne bu yollarda denizde kırılıyor insanlarımız.Bi çaresi olmalı bunun ne var bu denizlerdeki yüzme bilende boğuluyor.File gersinler akıntı olan yerler tesbit edilip yasaklansın yüzmek.Cankurtaranlar olmayan yerler yasaklansın.Bu asırda bunca gencimiz yitip gidiyor.Aloooo yetkililer bunda sizinde suçunuz var.
Mert 3 yıl önce
Bu deniz sevdasindan anlamis degilim pis bakterie dolu .
Ahmet TS 3 yıl önce
YOK SÖZ YOK
TARİF YOK
BU ANLATILIR, ANLAŞILIR BİR ACI DEĞİL,
ALLAHIM SABIR VERSİN.
KARDEŞİMİZE RAHMET
DİĞERİNE ŞİFA VERSİN İNŞALLAH.
BUNA YÜREK DAYANMAZ..
Öznur AKYASAN 3 yıl önce
Bundan 3yil önce kardeşimi aynı yerde kaybettim şimdi yine aynı köyümde çocuklar oraya hiç bir şey yapilmiyor yetkililer başkan kaymakamlık sahil güvenlik yetkili her kim ise yıllardır buna bir çözüm bulamayıp hangi yüzle canı yanan anne babaya baş sağlığı dinleyebiliyor. Yazıklar olsun. O ananı yüreğindeki acı nasıl diner insan nasıl dayanır 2 kardeş can verdi orda yine artık buna bir dur denilsin kaç can daha verilicek 3 yıldır dünya çocuk can verdi orda
Yazık 3 yıl önce
Bizim ülkemizde insana verilen değer zaten tartışılır bunu biliyoruz asla önlemler alınmaz , ve alınmadığı gibi de asla yargilanmaz bu sorumlu insanlar... Hadi bunu geçtim peki anne ve babalar nasıl olurda bu kadar sorumsuz davranabilir... Nedemek yanında bir büyük olmadan denize gitmek , tek başına dolaşmak ... Evlatlarınıza sahip çıkın ... Sözün bittiği yerdeyim ne yazık ki ... Makamları cennet daha çocuk onlar aileye sabırlar diliyorum.
Yunus emre birinci 3 yıl önce
Hafızlık kursundan dostumuzdu. Çok kötü duruma getirdin bizi be kardeşim :((
Yazık 3 yıl önce
Türkiye'de insana verilen değeri zaten biliyoruz , ne yazık ki bu tarz yerlerin önlenleri alınmıyor,alınmadığı gibi de aileler de sorumsuz ve bilinçsiz bir şekilde evlatlarına sahip çıkmıyor ... Nedemek anne ve baba olmadan debize gitmek yada trk başına dolaşmak ... Koyublarınıza ineklerinize çoban tutuyorsunuz peki evlatlarınızı nasıl başı boş bırakabiliyorsunuz... Makamları cennet daha çocuk onlar ama yürek özler katlanmaz bu acıya...sabırlar diliyorum sözün bittiği yerdeyim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@