banner491

Ziraat Türkiye Kupası Grup Elemeleri 4. hafta maçları programı, sonuçları, puan durumu ve gelecek haftanın programı

Ziraat Türkiye Kupası Grup elemelerinde 4. hafta karşılaşmaları oynanıyor. Maçların programı, sonuçları, puan durumu ve gelecek haftanın programı haberimizde.

Ziraat Türkiye Kupası Grup Elemeleri 4. hafta maçları programı, sonuçları, puan durumu ve gelecek haftanın programı
banner432

Ziraat Türkiye Kupası Grup Elemeleri 4. hafta maçları Salı akşamı oynanan 5 karşılaşma ile başladı. Maçparın programı, sonuçları, gruplardaki puan durumu ve gecelek haftanın programına dair bütün ayrıntıları bu sayfada bulabillirsiniz.

HAFTANIN PROGRAMI
 

27.12.2016 12:00 24 Erzincanspor 3-2 Elazığspor Emre Malok
27.12.2016 14:00 Kırklarelispor 0-4 Gaziantepspor Selayman Abay
27.12.2016 16:30 Sivasspor 3-1 Y.Amasyaspor Mustafa Öğretmenoğlu
27.12.2016 18:30 Ç.Rizespor 4-1 Sancaktepe BLD. Kutluhan Bilgiç
27.12.2016 20:30 Beşiktaş 2-0 Boluspor Y.Kemal Uğurlu
28.12.2016 12:00 D.Gençlerbirliği 2-1 Kayserispor Volkan Bayarslan
28.12.2016 14:30 İnegölspor 1-3 Kasımpaşa Srkan Tokat
28.12.2016 16:00 A.Konyaspor 3-0 Gümüşhanespor Suat Arslanboğa
28.12.2016 17:00 Akhisar BLD. 0-1 Ümraniyespor Abdulkadir Bitigen
28.12.2016 18:00 Göztepe  0-2 M.Başakşehir Serkan Çınar
28.12.2016 20:30 Tuzlaspor 3-2 Galatasaray Alper Ulusoy
29.12.2016 14:30 Gençlerbirliği - Amed Sportif Bülent Birincioğlu
29.12.2016 16:00 Şanlıurfaspor - Osmanlıspor Özgür Yankaya
29.12.2016 16:30 Bursaspor - Aydınspor 1923 Murat Özcan
29.12.2016 18:00 Kızılcabölükspor - Trabzonspor Arda Kardeşler
29.12.2016 20:30 Fenerbahçe - Menemen BLD. Ümit Öztürk

PUAN DURUMU

 Ziraat Türkiye Kupası Grup Elemeleri 4. hafta maçları programı, sonuçları, puan durumu ve gelecek haftanın programı

GELECEK HAFTANIN PROGRAMI

Ziraat Türkiye Kupası Grup Elemeleri 4. hafta maçları programı, sonuçları, puan durumu ve gelecek haftanın programı
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 12:12

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner472