Zağnosspor'dan TGC'ye ziyaret

Zağnos Spor Kulübü Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

Zağnosspor'dan TGC'ye ziyaret
Zağnos spor Kulübü Trabzon Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret ederek Cemiyet Başkanı Yusuf Turgut'a 61 numaralı Zağnos spor forması hediye etti.

Gazeteciler Cemiyeti'nde gerçekleşen Ziyarete Zağnosspor Kulübü Genel Başkanı ve aynı zamanda TS Club'lardan sorumlu Trabzonspor yöneticisi Emre Aksoy, Zağnosspor Bayan Hentbol Takımı Başkanı Haluk Selim, Zağnosspor Futbol Takımı Tuna Taşkın ve beraberindeki heyet katıldı.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti (TGC)  Binasında gerçekleştirilen ziyarette Aksoy başkan seçilen Yusuf Turgut ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.
Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nin Trabzon’un önemli kuruluşlarından biri olduğunu belirten Aksoy; “Basın çok önemli bir güç ve Trabzon basını da bu konuda çok ileride. Yeni oluşan yönetimin tüm Trabzon’a hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

Başkan Yusuf Turgut ise Aksoy ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Turgut; “Trabzon’u daha ileriye taşımak için basındaki tüm arkadaşlarımızla birliktelik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Zağnosspor’u da yakından takip ediyoruz. Özellikle hentbolda Avrupa Kupaları’nda Trabzon’u gururla temsil edeceğinize inanıyoruz. Hem ligde hem Avrupa’da Zağnosspor’a başarılar diliyoruz. Nazik ziyaretinizden ötürü ben ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Emre Aksoy, TGC Başkanı Turgut’a üzerinde “Yusuf Turgut” yazılı 61 numaralı Zağnosspor forması hediye etti. 
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2016, 15:49


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner421