7m


7m

hyundai

Yusuf Yazıcı’dan anlamlı sözler! “Bazen kızdınız, bazen darıldınız ama…”

Yusuf Yazıcı, şampiyonluğun ardından yaptığı paylaşımla dikkat çekti! 

Spor 24.05.2021, 11:19
Yusuf Yazıcı’dan anlamlı sözler! “Bazen kızdınız, bazen darıldınız ama…”

Trabzonspor’dan transfer olduğu Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’le şampiyonluğa ulaşan Yusuf Yazıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Trabzonspor’da iken verdiği röportajda geleceği ile ilgili söylediği sözlerin yer aldığı videoyu alıntılayan Yusuf, “Bazen kızdınız, bazen darıldınız belki ama hep bir amacım oldu benim; doğduğum toprakların çocuklarına güzel örnek olabilmek, “Biz daha iyisini yaparız” dedirtebilmek. Onlara en ufak bir katkım olabildiyse, ne mutlu bana.” mesajını paylaştı.

Erdoğdu Lisesi ile dünya şampiyonu olmaları sonrasında verdiği röportajı da alıntılayan Yusuf, “Erdoğdu’dan çıkan o çocuk hayallerini gerçekleştirdi” mesajı üzerine ise “Gerçekleştirdik, hep birlikte. Bu ülkenin çocukları daha nice hayalleri gerçek yapacak. Sporda, bilimde, sanatta. Yeter ki inanalım, yeter ki cesaretlendirelim” dedi.

Yusuf Yazıcı bir diğer mesajınd ise "İyi günümüzde, kötü günümüzde hep yanımızdaydınız. Koca ülke tek yürek olup bizi sevginizle sardınız. Hakkınızı ödeyemeyiz. Bu başarı hepimizin. Doyasıya kutlayalım" dedi.


Yorumlar (6)
Göksal Üçüncü 1 yıl önce
Allah yolunuzu açık etsin bizim cocuklar...
Dursun 1 yıl önce
Yusuf Allah yolunu açık etsin , yardımcın olsun inşAllah bizim akrabalarımız da çocuklarımız da senin yolundan gider ve ister sanatta ister bilimde isterseler spor alanında hayallerini gerçekleştirirler ... en büyük ibadet çalışmaktır en büyük ülkü de herkesin alanında en iyisi olmak için elinden geleni yapmasıdır ... Allah sizden razı olsun darısı Trabzonsporumuzun başına ...
Ömer Yılmaz SEVİN 1 yıl önce
Sizi canıgönülden kutluyoruz. SİZİ SEVİYORUZ. aLLAH YOLUNUZU VE BAHTINIZI AÇIK ETSİN GÜZEL İNSANLAR.
yasar 1 yıl önce
tebrik ediyoruz, bu yaşta bu ligde başarısı takdire şayan , eksik yönü abartılı davranışlar sergiliyor.
Bilenbiri 1 yıl önce
Türkiye yapamaz,üretemez,anlamaz deyip batı hayranlığını şiar edinenlere kapak...!
uğur macit 1 yıl önce
Darısı inşAllah alt yapıdan gelen kardeşlerimize ama şımararak deil kendini havalarda görerek deil çalışarak disiplinli...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@