banner556

>

Yusuf Yazıcı'dan koronavirüs mesajı

Yusuf Yazıcı: Lütfen yetkililerin uyarılarını dikkate alalım. Bu sorunun üstesinden ancak hep birlikte mücadele ederek gelebiliriz.

Spor 17.03.2020, 00:13

Haber61 Spor Servisi

Sezon başında Trabzonspor'dan Fransa'nın Lille takımına transfer olan Yusuf Yazıcı, dünyayı kasıp kavuran koronavirüs konusunda mesaj yayınladı.

Virüsün etkili olduğu ülkelerden biri olan Fransa'da ligler iptal edilirken Lille'de forma giyen Yusuf Yazıcı'dan mesaj geldi. " Lütfen yetkililerin uyarılarını dikkate alalım. Bu sorunun üstesinden ancak hep birlikte mücadele ederek gelebiliriz." başlığıyl bir video yayınlayarak insanların dikkatli olması konusunda uyarıda bulundu.

Yorumlar (5)
Remzi-1461 11 ay önce
Şöhretli olmak veya zengin olmakla beraber illaki çok daha akkıllı olmak,insanlara akıl verme gibi bir vasıf mı oluyor????Bu konuda konunun uzmanları akıl verebilir veya tavsiyede bulunanilir.Gerisi hikaye,yükseklik kompleksi gibi bir durum.
Remzi-1461 11 ay önce
ts61;benim öyle kompleksim yok,çok şükür her konuda rahatım;fakat Yusuf gibilerinin aklına veya tavsiyelerine de ihtiyacın yok!Aklı varsa kendine saklasın!Bana akıl ve tavsiyede bulunacak olan kişiler işin uzmanlarıdır!Senin aklın sana yetmiyor da Yusuf'un aklına ve tavsiyesine ihtiyacın varsa o da senin kompleksin!
ts61 11 ay önce
senin kide çekememezlik kompleksi heralde
DuRsUnTeMeL 11 ay önce
Yusuf yazıcı teşekkürler. Özkan Hocam rahatsızmış geçmiş olsun Allah şifa versin.
Ula demel 11 ay önce
Sen bilim adamı mısın ????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@