banner192

Tüm Liglerde haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle...Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 15. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 15. hafta maçları yapılaca

Tüm Liglerde haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle...

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 15. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 15. hafta maçları yapılacak. Spor Toto 3. Lig 1. ve 2. Grup'ta ise 14. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

-SPOR TOTO SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Trabzonspor-Bucaspor (Hüseyin Avni Aker)

Yarın:

14.00 Manisaspor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)

17.00 Ankaragücü-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)

5 Aralık Pazar:

14.00 Beşiktaş-Bursaspor (Fiyapı İnönü)

16.00 Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-Kardemir Karabükspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

19.00 Medical Park Antalyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Mardan Antalyaspor)

6 Aralık Pazartesi:

20.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

14.00 Altay-Boluspor (İzmir Alsancak)

5 Aralık Pazar:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

13.30 Güngören Belediyespor-Samsunspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tavşanlı Linyitspor (Kamil Ocak)

13.30 Orduspor-Diyarbakırspor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Kartalspor-Mersin İdmanyurdu (Kartal İlçe)

 

17.00 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

19.00 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Yeni Rize Şehir)

-SPOR TOTO 2. LİG-

Kırmızı Grup

------------

5 Aralık Pazar:

13.30 Pursaklarspor-Adana Demirspor (Cebeci İnönü)

13.30 1461 Trabzon-Şanlıurfaspor (Ahmet Suat Özyazcı)

13.30 Pendikspor-Dardanelspor (Pendik)

13.30 Eyüpspor-Belediye Vanspor (Eyüp)

13.30 Elazığspor-Sakaryaspor (Elazığ Atatürk)

13.30 Balkesirspor-Tarsus İdmanyurdu (Balıkesir Atatürk)

13.30 Konya Torku Şekerspor-Türk Telekomspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)

13.30 Fethiyespor-Ofspor (Fethiye İlçe)

13.30 Kocaelispor-Tokatspor (İsmetpaşa)

-SPOR TOTO 3. LİG-

1. Grup

-------

5 Aralık Pazar:

13.30 Lüleburgazspor-Bursa Nilüferspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 72Batmanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Menemen Belediyespor-Ünyespor (Menemen İlçe)

13.30 Tekirova Belediyespor-Ankara Demirspor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Belediye Bingölspor-İnegölspor (Bingöl Şehir)

13.30 Tepecikspor-Malatyaspor (Tepecik Belediye)

13.30 Nazilli Belediyespor-Bayrampaşaspor (Torbalı 7 Eylül)

13.30 İstanbulspor-Arsinspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Kırşehirspor-Hatayspor (Aksaray Atatürk)

 

2. Grup

-------

5 Aralık Pazar:

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Kahramanmaraşspor (Darıca İlçe)

13.30 Yimpaş Yozgatspor-Yeni İskenderunspor (Yozgat Bozok)

13.30 Afyonkarahisarspor-Kırklarelispor (Afyon Atatürk)

13.30 Altınordu-Batman Petrolspor (Buca İlçe)

13.30 OYAK Renaultspor-Gümüşhanespor (OYAK Renault)

13.30 Keçiören Sportif-Anadolu Üsküdar 1908 (Yenimahalle Hasan Doğan)

13.30 Orhangazispor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Orhangazi İlçe)

13.30 Beykoz 1908-Yalıspor (Beykoz-Seyircisiz)

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.